Kauno „Žalgiryje“ praeitą sezoną sublizgėjęs Mosesas Wrightas patvirtino naujienas dėl kitos savo stotelės Eurolygoje.
Apie tai, jog 27-erių amerikietis kelsis į „Barcelona“ gretas, buvo trimituojama dar tebevykstant antrajam Eurolygos ratui, o šias naujienas sekmadienį galiausiai patvirtino ir pas aukštaūgis.
„Taip, žaisiu „Barcoje“, – „Cosmote TV“ patvirtino buvęs žalgirietis.
Moses Wright confirmed that he will play for Barcelona next season – @sport24 pic.twitter.com/AWidpkAZ7C
— Vasiliki Karamouza (@karamouza_vas) June 28, 2026
Praėjusiame Eurolygos sezone centras vidutiniškai rinko po 13,2 taško, 6,5 atkovoto kamuolio ir 17,1 naudingumo balo.
Tuo metu, kai katalonai metė tinklus ant Wrighto, klubui vadovavo Xavi Pascualis, kuris vėliau nutarė palikti „Barcą“ po sezono pabaigos.
Buvęs žalgirietis taip pat buvo paklaustas apie tai, kuris jau įvykęs vasaros perėjimas jį nustebino labiausiai. Wrighto teigimu, tai – kito žalgiriečio Sylvaino Francisco išvykimas į Vilerbano ASVEL.
„Franciso. Jiems vadovaus Tony Parkeris, tad jam, kaip įžaidėjui, tai turėtų būti puiki patirtis. Kieta. Taip pat nustebino Mike’o Jameso perėjimas į „Dubai“. Nežinau, ar tai jau oficialu, bet mačiau tuos gandus“, – teigė Wrightas.