Pergalių seriją pratęsusi „Celtics“ įsiviešpatavo NBA

NBA nuotr.

Bostono „Celtics“ ekipa naktį iš pirmadienio į antradienį NBA lygoje iškovojo septintą pergalę iš eilės.

Jaysono Tatumo vedami „Celtics“ krepšininkai šiąnakt 126:122 palaužė „Oklahoma City Thunder“ ekipą.

Vienu metu trečiajame kėlinyje Bostono klubas atsilikinėjo 15 taškų, tačiau lemiamą ketvirtį laimėjo 37:26 ir pratęsė pergalių seriją.

Tatumas rungtynėse pelnė 27 tšk. Ir atkovojo 10 kamuolių. Jaylenas Brownas pridėjo 26 tšk., Marcusas Smartas – 22.

Savo ruožtu „Thunder“ ekipoje rezultatyviausias vėl buvo Shai Gilgeous-Alexanderis, suvertęs net 37 taškus. Apskritai visi startinio penketo žaidėjai šioje komandoje rinko dviženklį taškų skaičių.

Nors prieš tai trejose rungtynėse „Thunder“ komanda nepelnė mažiau nei 130 taškų, o šiąnakt surinko 122, komandos peiliu tampa silpnoka gynyba.

14 rungtynių sužaidusi Bostono komanda turi daugiausiai pergalių (11) visame NBA.

Kitose rungtynėse NBA „Celtics“ susitiks su „Atlanta Hawks“, „Thunder“ vėl išvykoje žais su „Washington Wizards“.

Paryčiais pergalę šventė ir „Golden State Warriors“ ekipa, 132:95 sutriuškinusi „San Antonio Spurs“ krepšininkus.

Prie pergalės labiausiai prisidėjo rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Jordanas Poole‘as, pelnęs 36 taškus, atlikęs 2 rez. perd. bei atkovojęs tiek pat kamuolių.