Pergalę „Žalgiriui“ išplėšęs Evansas: „Daug dirbu ties tokiais metimais“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Keenanas Evansas (zalgiris.lt nuotr.)

Keenanas Evansas pelnė pergalingus taškus, o Kauno „Žalgiris“ iškovojo pergalę prieš Miuncheno „Bayern“ ir nutraukė 4 pralaimėjimų seriją Eurolygoje.

Rungtynių herojus kalbėjo apie savo paskutinę ataką ir aiškino kodėl Eurolygoje jo skaičiai yra gerokai didesni nei LKL.

„Mes turėjome savo spurtų, jie turėjo savo. Pergalė turėtų nuimti įtampą nuo mūsų pečių. Savaitgalį galime kažkiek atsipalaiduoti ir nebegalvoti apie pralaimėjimus.“

– Galite pakomentuoti paskutinę savo ataką? 

– Reikėjo išmesti gerą metimą likus pakankamai laiko pasitaisyti jei tas metimas būtų netikslus. Atsivėrė galimybė, o aš daug dirbu ties tokiais metimais treniruotėse. 

– Turėjote daug sudėtingų rungtynių pabaigų sezone. Šiandien 5 minutes negalėjote pelnyti taškų. Kas atsitinka tokiais momentais? 

– Jie tikrai yra gera komanda gynyboje ir kėlė mums daug problemų. Neįmetėme ir laisvų metimų. Atsiranda įtampa – mes buvome pralaimėję 3 lygias rungtynes. Tiesiog esu laimingas, kad išlindome. 

– Rungtynių pabaigose gauni daugiausiai dėmesio. Ar norėtum, kad komanda rastų kitų būdų užbaigti atakas? 

– Viskas gerai. Lukas (Lekavičius) turėjo geras rungtynes ir pabaigoje ėmėsi iniciatyvos. Tomas (Dimša) taip pat turėjo kelis epizodus. Mes pasitikime visais. Aš tikiu trenerių štabu – kokį derinį jie benubraižys, mes tuo tikėsime. 

– Maksvytis minėjo, kad tavo mažos minutės susijusios su nuovargiu. Ar jautiesi pavargęs? 

– Šiek tiek, bet ne per daugiausiai. Žinoma, pavargstu rungtynių metu, bet esu paruošęs savo kūną ilgam sezonui. Treneris priėmė gerus sprendimus ir mes laimėjome. 

– Eurolygoje demonstruoji gerokai aukštesnius skaičius nei LKL, kuo tai paaiškintum? 

– Turiu patobulinti savo statistiką LKL, bet tai skirtingas krepšinis, kitokie tikslai rungtynėms. LKL mes naudojame platesnę sudėtį rungtynėms. 

Pasidalinti