Per vėlai atkutusi „Panathinaikos“ krito Stambule

Fenerbahče - Panathinaikos (Euroleague.net nuotr.)

Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ ekipa dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo skaudžiu pralaimėjimu.

Antradienį Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 72:58 turėjo pripažinti Stambulo „Fenerbahče“ ekipos pranašumą.

Rimtą persvarą Turkijos ekipa susikūrė jau pirmajame kėlinyje, kurį Dimitrio Itoudžio auklėtiniai laimėjo 27:9. Antrajame ketvirtyje PAO pavyko reabilituotis tik Kyle’o Guy pastangomis – gynėjas pelnė 13 taškų, o graikai atsilikimą sušvelnino iki 15 taškų.

Visgi trečiajame kėlinye „Fenerbahče“ spurtavo 15:6 ir savo atotrūkį padidino iki 24 tašų (58:34). Ketvirtajame kėlinyje atsilikinėdama 45:69 PAO spurtavo 13:2 ir atgavo krislą vilties, tačiau Stambulo klubo pranašumo pranašumo galiausiai panaikinti nepavyko.

Puikiai sezoną pradėjęs Grigonis šįsyk buvo blankus – per 19 minučių pasižymėjo 3 taškais, 1 atkovotu kamuoliu, 1 rezultatyviu perdavimu ir 2 naudingumo balais.

Guy rungtynes baigė su tais pačiais 13 taškų, o rezultatyviausiai žaidė centras Mathias Lessort’as, pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 4 kamuolius.

Nugalėtojus į priekį vedė centrai Georgiosas Papagiannis ir Jonathanas Motley, atitinkamai surinkę 15 ir 14 taškų.

„Fenerbahče“ tai buvo 2 pergalė Eurolygoje, „Panathinaikos“ – 2 pralaimėjimas. Turkai šią savaitę dar susitiks su Vilerbano ASVEL, o PAO namuose priims Tel Avivo „Maccabi“.