Per pirmą pusę 33 taškus suvertęs Thompsonas atvedė „Warriors“ į pergalę

Klay Thompsonas (Twitter nuotr.)

Klay Thompsonas ir Stephenas Curry nukalė „Golden State Warriors“ (36-33) pergalę.

Steve’o Kerro auklėtiniai namuose 123:112 nugalėjo Finikso „Suns“ (37-31).

Thompsonas nugalėtojams surinko 38 taškus (6/9 dvit., 8/14 trit., 2/5 baudų) ir 5 atkovotus kamuolius.

Net 33 iš 38 savo taškų taikliarankis suvertė dar per pirmąją mačo pusę, kurioje „Warriors“ pranašumas vienu metu siekė 25 taškus (57:32).

Puikiai atrodė ir Curry, kurio sąskaitoje per 33,5 minutės buvo 23 taškai (3/7 dvit., 4/6 trit., 5/6 baudų), 5 rezultatyvūs perdavimai ir 7 atkovoti kamuoliai.

Be to, Curry nepraleido progos pašiepti savo oponento Chriso Paulo. Antrajame kėlinyje „Warriors“ atstovas įsiveržė pro Paulą po krepšiu, pelnė dvitaškį su pražanga bei numetė repliką.

„Tai nebe 2014-ieji“, – varžovą pašiepė Curry, kuris ir anksčiau karjeroje turėdavo įvairių apsižodžiavimų su Paulu.

„Suns“ gretose toliau nežaidžia Kevinas Durantas. Trečią mačą iš eilės praleidęs puolėjas gydosi čiurnos traumą.

Svečiams Devinas Bookeris per 35 minutes surinko 32 taškus (12/18 dvit., 0/2 trit., 8/10 baudų), 4 atkovotus kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą.

„Warriors“: Klay Thompsonas 38, Stephenas Curry 23, Jordanas Poole’as 20, Donte DiVincenzo 10.
„Suns“: Devinas Bookeris 32, Deandre Aytonas 27, Joshas Okogie ir Chrisas Paulas (11 rez. perd.) po 11.