Per kėlinuką vos 5 taškus sukrapštę „Virtus“ krito Pirėjuje

Virtus Segafredo X nuotr.

Pirėjo „Olympiakos“ su Ignu Brazdeikiu pademonstravo geležinę gynybą trečiajame ketvirtyje, kurį laimėjo 20:5, ir šventė pergalę 74:69 namuose prieš Bolonijos „Virtus“ ekipą.

Georgio Bartzoko auklėtiniai iškovojo penktą pergalę iš eilės, o viso 17-iktą Eurolygoje ir sustiprino savo pozicijas kovoje dėl vietos pirmajame šešete.

Ignas Brazdeikis tradiciškai ant parketo žengė antrame kėlinuke. Lietuvis per nepilnas 6-ias minutes prametė tritaškį, sumetė abi mestas baudas, prarado kamuolį ir 2 kartus prasižengė. Antro šanso pasirodyti rungtynėse Iggy nesulaukė.

Svečiai geriau pradėjo rungtynes ir iki didžiosios pertraukos susikūrė 9-ių taškų persvarą – 37:46. Vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė trečiajame kėlinuke, kurį graikai pradėjo 13:0, o pirmuosiu „Virtus“ taškus Danielis Hackettas baudų metimais pelnė sužaidus daugiau nei 5 minutes. Likus žaisti pusę minutės Tornike Shengelia įmetė su pražanga ir tai buvo visi Luca Banchi auklėtinių taškai kėlinuke.

Užsivedę „Oly“ paskutiniame kėlinuke pranašumą padidino iki 11 taškų. Rungtynių pabaigoje italai bandė spurtuoti ir buvo priartėję iki 4 taškų, tačiau rungtynių nugalėtojo klausimą tritaškiu uždarė Alecas Petersas.

Nugalėtojams Kostas Papanikolaou įmetė 16 taškų ir sugriebė 8 kamuolius. Isaiah Canaanas pridėjo 12, o Moustapha Fallas – 11 taškų ir 6 sugriebtus kamuolius.

„Virtus“ Shengelia surinko 15 taškų, 6 atkovotus, 4 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 3 klaidas. Marco Belinelli ir Hacketas pridėjo po 10 taškų.