Per ASVEL pervažiavo ir kita Belgrado ekipa

Kevinas Punteris (Eurolygos nuotr.)

Belgrado „Partizan“ krepšininkai pasekė savo nemylimų tautiečių pavyzdžiu ir jokios intrigos neatnešusiose rungtynėse sutriuškino aikštelės šeimininkus ASVEL krepšininkus.

Visus rungtynių kėlinukus laimėjęs „Partizan“ ASVEL nušlavė rezultatu 88:62 (17:13, 26:16, 29:19, 16:14)

Abi komandos tragiškai atakavo iš toli. Tikslą pasiekė tik 8 iš 46 abiejų komandų tolimų metimų. Tačiau dvitaškius daug produktyviau realizavo svečiai iš Belgrado, kryptingai, nuo pirmo kėlinuko vidurio, vis didinę savo persvarą.

Itin nesėkmingai rungtynės susiklostė Joffrey Lauvergnui, kuris, nors ir atkovojo 4 kamuolius po varžovų krepšiu, bet prametė visus 7 metimus ir rungtynes baigė su –2 naudingumo balais.

Po pirmajame ture patirto skaudaus pralaimėjimo prieš Tel Avivo „Maccabi“ sėkmingai atsitiesusį „Partizan“  į priekį vedė amerikiečiai. Rezultatyviausias rungtynių žaidėjas Jamesas Nunnally pelnė 17 taškų, Zachas Leday pridėjo 13, o Kevinas Punteris – 11 taškų. Alenas Smailagičius pridėjo 12.

ASVEL ekipoje rezultatyviausi buvo vieninteliai dviženklį taškų skaičių surinkę Frankas Jacksonas, pelnęs 17 taškų, ir Luwawu-Cabarrot, pridėjęs 10.

Pralaimėjusi abiems Belgrado klubams, kitą savaitę ASVEL komanda vyks į Stambulą, kur sužais su abejomis vietinėmis ekipomis – „Anadolu Efes“ ir „Fenerbahče“.

Belgrado „Partizan“ dviguba savaitė nusimato dar sudėtingesnė. Namuose bus priimta „Barcelona“, o tada – išvykos rungtynės su „Olympiakos“.