„Pelicans“ su Valančiūnu pralaimėjo trečią kartą iš eilės

Naujojo Orleano „Pelicans“ su Jonu Valančiūnu patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.

„Pelicans“ namuose neturėjo šansų prieš Orlando „Magic“ – 108:117. Valančiūnas ant parketo praleido 19 minučių ir surinko 11 taškų (4/6 dvit., 3/3 baud.) bei sugriebė 6 kamuolius.

Trečiajame kėlinuke spurtavę Orlando krepšininkai lemiamo ketvirčio pradžioje turėjo susikrovę 20-ies taškų persvarą ir užtikrintai laimėjo rungtynes.

Mačo pabaigoje iš aikštės buvo išvaryti net 3 Naujojo Orleano krepšininkai – Herbas Jonesas, Trey Murphy ir Dysonas Danielsas.

„Pelicans“ neišgelbėjo 36 CJ McCollumo taškai. Danielsas pridėjo 16 taškų, o Zionas Williamsonas surinko 15 taškų, tačiau antrajame kėlinuke susižeidė pirštą ir dėl to buvo trumpam palikęs areną.

„Magic” beveik pusę taškų surinko 2 krepšininkai – Paolo Banchero pelnė 32, o Franzas Wagneris – 24 taškus. Pastarojo brolis Moritzas pridėjo 18 taškų.

„Pelicans“ pralaimi trečią mačą iš eilės. Tai yra ilgiausia aktyvi pralaimėjimų serija Vakarų konferencijoje.

Valančiūno komandos sąskaitoje – 45 laimėjimai ir 31 nesėkmė. Jie kartu su Finikso „Suns“ vakaruose dalinasi 6-7 vietas. Viena pergale atsilieka vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidę Sakramento „Kings“ su Domantu Saboniu.

Kitas rungtynes „Pelicans“ žais vėl namuose su San Antonijaus „Spurs“. Tai bus paskutinės rungtynės iš šešių mačų namuose serijos. Iki reguliaraus sezono pabaigos jiems liko sužaisti šešis mačus.