Pavyzdys: rinktinės trejetas jau pluša Palangoje

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Jonas Valančiūnas, Tadas Sedekerskis ir Mindaugas Kuzminskas (Instagram nuotr.)

Nors Lietuvos krepšinio rinktinė į stovyklą Palangoje susirinks tik liepos 17 dieną, trejetas žaidėjų jau lieja prakaitą treniruotėse.

Trečiadienį Mindaugas Kuzminskas „Instagram“ tinkle pasidalijo nuotrauka, kurioje kartu su Jonu Valančiūnu ir Tadu Sedekerskiu jau darbuojasi sporto salėje.

„Liko 12 dienų. Sudėtis 3×3 jau aiški“, – juokavo šiemet atrankos lange pirmą kartą Lietuvos rinktinės kapitono raištį gavęs Kuzminskas.

Į smagų Kuzminsko įrašą šmaikščiai sureagavo ir buvęs rinktinės narys Jonas Mačiulis, kuriam parūpo, ar Valančiūno veido nebus sugėlusios bitės.

Primename, kad kol kas vyriausiasis rinktinės strategas Kazys Maksvytis kandidatų sąrašo dar nepaskelbė, tačiau jau aišku, jog pajėgiausios sudėties mūsiškiai į Aziją nevyks.

Anksčiau padėti rinktinei atsisakė Marius Grigonis, Rokas Giedraitis, Lukas Lekevičius, Arnas Butkevičius, Domantas Sabonis. Azijoje neišvysime ir Maksvyčio asistentu dirbusiu bei pastaruosiuose languose vyriausiojo stratego kėdę užpildžius Kęstučio Kemzūros, vadovaujančio Vilniaus „Wolves“ klubui.

Pasidalinti