Pavyzdinis taiklumas ir pusšimtis Brunsono taškų, Bealo trauma bei „Knicks“ pergalė Fynikse

Jalenas Brunsonas (Scanpix nuotr.)

Jalenas Brunsonas antroje rungtynių pusėje pataikė visus 12 savo metimų, o ketvirtame kėlinuke spurtavusi Niujorko „Knicks“ 139:122 nugalėjo Fynikso „Suns“ ekipą.

Viso Niujorko komandos įžaidėjas suvertė net 50 taškų (8/14 dvit., 9/9 trit.), atkovojo 6, o perėmė 5 kamuolius bei išdalino 9 rezultatyvius perdavimus.

Antroje rungtynių pusėje gynėjas iš žaidimo neprametė – pataikė 8 tritaškius bei 4 dvitaškius.

Brunsonas ne tik sužaidė reultatyviausią karjeros mačą, bet ir tapo pirmuoju klubo istorijoje žaidėju, įmetusiu 50 taškų, pataikant 9 tolimus metimus.

Fynikso komanda pirmame kėlinuke dėl traumos neteko vieno savo lyderių Bradley Bealo. Gynėjas įmetė tritaškį, tačiau nusileido ant Dontes DiVincenzo kojos, kuriam už šį epizodą buvo skirta nesportinė pražanga.

„Suns“ ekipai tai šešta nesėkmė per 8 paskutinius susitikimus.

Brunsonui geriausiai talkino Julius Randle’as – 23 taškai, 8 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai. RJ Barrettas pridėjo 21 tašką.

Fyniko komandoje liūto dalį taškų surinko 3 žaidėjai. Kevinas Durantas rungtynes baigė su 29 taškais (4/9 trit.), Devinas Bookeris surinko 28, O Jusufas Nurkičius pridėjo 21 tašką ir 12 atkovotų kamuolių.

Niujorko komanda rungtynėse pataikė net 17 tolimų metimų iš 29 (58.6 proc.). Su 14 pergalių per 24 rungtynes jie rikiuojasi penktoje Rytų konferencijos vietoje.

„Suns“ patyrė 12 nesėkmių per 25 rungtynes ir vakaruose žengia tik dešimtoje vietoje.