Pavojingiausias planetoje: PSG paliksiančiam Mbappe – britų legendos liaupsės

Kylianas Mbappe (Scanpix nuotr.)

Dar kartą vieno žmogaus kariuomene Čempionų lygoje tapęs Kylianas Mbappe sulaukė Anglijos rinktinės legendos Michaelo Oweno pagyrų.

Antradienį Mbappe vedama „Paris Saint-Germain“ ekipa dar kartą 2:1 nugalėjo „Real Sociedad“, bendru rezultatu 4:1 žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį.

Tris iš visų keturių PSG įvarčių pelnė būtent Mbappe.

Jau prieš kelias savaites užsienio žiniasklaidoje pradėjo sklisti kalbos, jog šis sezonas PSG komandoje prancūzui yra paskutinis, o tai po atsakomųjų aštuntfinalio rungtynių patvirtino ir pats ekipos strategas Luisas Enrique.

„Artimiausia Mbappe ateitis nebus susijusi su PSG, todėl turime ieškoti daugiau taktinių variantų su kitais žaidėjais“, – paklaustas, kodėl praėjusiose „Ligue 1“ rungtynėse Mbappe buvo keičiamas atitinkamai 65-ą minutę ir po pirmoji kėlinio, atsakė Enrique.

Iš viso šį sezoną Čempionų lygoje Mbappe pelnė 6 įvarčius ir su Miuncheno „Bayern“ puolėju Harry Kane’u dalijasi pirmą vietą rezultatyviausių žaidėjų sąraše.

Aštuntfinalyje jis praktiškai vienas pats praskynė kelią į tolimesnius Čempionų lygos etapus, o legendinis Anglijos rinktinės puolėjas Owenas tiki, jog 25-erių prancūzas vienas pats gali nukalti ekipai Čempionų lygos titulą.

„Tam, kad laimėtum Čempionų lygą, reikia turėti ypatingus žaidėjus, – Mbappe liaupsino Owenas. – PSG jų greičiausiai turi per mažai, bet jeigu šiuo metu ir egzistuoja vienas žmogus, galintis vienas pats laimėti Čempionų lygą, tai yra jis.

Jis šiuo metu yra pavojingiausias futbolininkas planetoje. Jis turi absoliučiai viską – greitį, įgūdžius, primuša daug įvarčių ir gali paprastai vienas pats nugalėti varžovus.

Man jo pirmas įvartis padarė neįtikėtiną įspūdį. Tai, kaip jis sprogo iš vietos, suvaidino smūgį, vėl sustojo ir vėl susprogo… Normalūs žmonės tokių įvarčių negali įmušti.“