Pavėluota „Wolves“ banga Europos taurėje nušlavė Hamburgo komandą

BC Wolves X nuotr.

Vilniaus „Wolves“ paskutinėse šio sezono namų rungtynėse Europos taurėje užtikrintai 94:84 nugalėjo Hamburgo „Veolia Towers“ ekipą.

Laikinasis komandos startegas, Kęstutį Kemzūrą pakeitęs, Nedas Pacevičius lieka be pralaimėjimų. Sostinės komandai tai buvo septinta pergalė turnyre per 17 rungtynių.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai ir po Vincento Kingo taškų, sužaidus trečdalį kėlinuko, jau pirmavo 7 taškais – 11:4. Vilniečiai reagavo ir po 5 Thurmano taškų iš eilės jau patys išsiveržė 4 taškais į priekį – 22:18.

Antro ketvirčio pradžioje Hamburgo komanda vėl buvo išsiveržusi į priekį, tačiau Thurmano ir Tayloro įkvėpti „Wolves“ spurtavo 21:2 ir susikrovė solidų pranašumą. Legionierių duetas iki pertraukos surinko po 13 taškų, o net 34 taškus per kėlinuką suvertę šeimininkai prieš pertrauką susikrovė 15 taškų atotrūkį – 56:41.

„Veolia Towers“ pasiduoti neketino ir trečią ketvirtį pradėjo 9 taškais be atsako ir atlikimą sumažino iki 6 taškų – 50:56 bei privertė Pacevičių prašyti minutės pertraukėlės. Tai davė reikiamą efektą ir 10:0 laimėta atkarpa vėl atstatė solidų vilniečių pranašumą – 66:50.

Iki pat rungtynių pabaigos skirtumas tarp komandų svyravo nuo 11 iki 17 taškų, o svečiai tik pačioje rungtynių pabaigoje sugebėjo išvengti sutriuškinimo ir prairtėjo iki 10 taškų.

„Wolves“ į pergalę vedė Jeffery Tayloras, surinkęs 20 taškų, bei Tre’Shawnas Thurmanas, pridėjęs 19 taškų, 4 atkovotus kamuolius ir rekordinius sau 6 rezultatyvius perdavimus.

„Wolves“: Tayloras 20 (5/7 dvit., 3/6 trit., 4 kl., 15 naud.), Thurmanas 19 (5/6 dvit., 1/5 trit., 4 atk. kam., 6 rez. perd., 25 naud.), Kristupas Žemaitis 10 (2/2 trit., 7 rez. perd.), Regimantas Miniotas 9 (8 atk. kam.), Garrissonas Brooksas 8 (4 atk. kam.), Christianas Mekowulu 8, Vaidas Kariniauskas 7, Arnas Beručka 7.

„Veolia Towers“: Vincentas Kingas 21 (10/14 dvit., 5 atk. kam.), Markas Hughesas 17 (4/7 trit.), Alexanderis Dziewa 16 (3/5 trit., 4 atk. kam.), Aljami Durhamas 9, Sethas Hinrichs 9.

Paskutines šio sezono Europos taurės rungtynes Lietuvos komanda vasario 7 dieną žais Londone su vietos „Lions“.