Patvirtinta galutinė merginų U19 rinktinės sudėtis Europos čempionatui Lietuvoje

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
lff.lt nuotr.

Oficialiai patvirtinta galutinė Lietuvos merginų U19 rinktinės sudėtis, kuri jau šį sekmadienį pradės kovą mūsų šalyje vyksiančiame Europos čempionate.

Visa informacija apie čempionatą ir bilietai į rungtynes – wu19.lt.

Rinktinė į stovyklą susibūrė liepos 3 dieną, tada treneriai į stovyklą pakvietė 21 futbolininkę. Po šios stovyklos dalies treneriai už darbą padėkojo Gabijai Tumėnaitei ir taip buvo suformuotas galutinis rinktinės sąrašas.

Lietuvaitės liepos 10 dieną persikėlė į Kauną ir ten pradėjo paskutinį pasirengimo etapą prieš pirmas rungtynes. Primename, kad oficialiu čempionato atidarymu liepos 14 dieną taps Lietuvos ir Anglijos rinktinių dvikova Kauno Dariaus ir Girėno stadione. Būtent Kaune lietuvės žais visas savo grupės rungtynes. Be šeimininkių ir Anglijos futbolininkių, A grupėje taip pat varžysis Prancūzijos ir Serbijos ekipos.

Tuo tarpu B grupėje rungsis Ispanija, Vokietija, Airija ir Nyderlandai. Į kitą etapą pateks po dvi geriausias grupių komandas.

Visos Lietuvos rinktinės rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos ir LRT PLIUS kanalu, o visi likę susitikimai – portale LRT.lt.

Galutinė Lietuvos merginų U19 rinktinės sudėtis Europos čempionatui:

Vartininkės

Darija Mikuckytė (FK „Saned“), Erneta Rinkevičiūtė (MFA „Žalgiris“-MRU);

Gynėjos

Aivė Andriuškevičiūtė (MFA „Žalgiris“-MRU), Karolina Jasaitytė (FK „TransINVEST“), Santa Lichareva (MFA „Žalgiris“-MRU), Kotryna Maželytė (MFA „Žalgiris“-MRU), Ineta Šukštulytė (MFA „Žalgiris“-MRU),  Saulė Uždavinytė (FK „TransINVEST“), Vanesa Vasiliauskaitė (FC „Hegelmann“);

Saugės

Karina Klevinskaitė (FK „Žalgiris“), Žemyna Lekavičiūtė (MFA „Žalgiris“-MRU), Austėja Petkevičiūtė (MFA „Žalgiris“-MRU), Gabrielė Skurdenytė (SK „Herd“, Norvegija), Atėnė Streckytė (FK „Banga“), Rusnė Šešplaukytė (MFA „Žalgiris“-MRU);

Puolėjos

Agnieška Kazarina (FK „Gintra“), Ema Kriaučiūnaitė (FC „Hegelmann“), Patricja Penkauskaitė (MFA „Žalgiris“-MRU), Meida Proscevičiūtė (FK „Gintra“), Viltė Švarcaitė (FK „Banga“).

**********

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis A grupės varžybose:

Liepos 14 diena (sekmadienis), 17.00 val. Lietuva – Anglija (Kauno Dariaus ir Girėno stadionas);

Liepos 17 diena (trečiadienis), 18.00 val. Lietuva – Prancūzija (Kauno Dariaus ir Girėno stadionas);

Liepos 20 diena (šeštadienis), 18.00 val. Serbija – Lietuva (Kauno Dariaus ir Girėno stadionas).

Pasidalinti