Paslauga „Arsenal“: iš „Man City“ taškus atėmė fantastiškas įvartis

Fantastišką įvartį praleidę Pepo Guardiolos „Manchester City“ futbolininkai išbarstė taškus „Premier“ lygoje.

Šeštadienio rungtynėse „Man City“ 1:1 nesugebėjo palaužti Liverpulio „Everton“ ekipos.

Aktyviai rungtynes pradėję Guardiolos auklėtiniai į priekį išsiveržė 24-ą minutę, kai po Riyado Mahrezo reido ir klaidinamų judesių kamuolį į vartus nukreipė Erlingas Haalandas.

Visgi 21 norvego įvarčio „Premier“ lygoje pergalei neužteko – pareigingai besigynusiam „Everton“ klubui rezultatą fantastišku smūgiu 64-ą min. išlygino rezultatą.

Pažymėtina, jog įvarčiu tapo pirmasis Liverpulio klubo smūgis rungtynėse.

Per likusį laiką daug šansų „Manchester City“ neturėjo. 83-ą minutę kilo sumaištis prie „Everton“ vartų, tačiau nei Kevino De Bruyne, nei Mahrezo, nei Haalando smūgiai įvarčiu nevirto.

Išsigelbėti Guardiolos auklėtiniam nepadėjo ir 11 pridėtų minučių.

„Manchester City“ lygiosios padarė paslaugą Londono „Arsenal“ ekipai, kuri po savo rungtynių prieš „Brighton“ atotrūkį galės padidinti iki 7 taškų.