Paskutiniu metimu Lillardas apgynė snaiperio titulą, Curry triumfavo prieš Ionescu

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Damianas Lillardas antrus metus iš eilės laimėjo snaiperio konkursą. NBA nuotr.

Damianas Lillardas po dramatiškų serijų apgynė NBA snaiperio titulą. Milvokio „Bucks“ gynėjas finale 26:24 įveikė Atlantos „Hawks“ snaiperį Trae Youngą.

Finale Lillardas paskutinę metimų vietą pasiekė turėdamas lygiai tiek pat taškų kiek per visą finalą pelnė Youngas – 24. Kai atrodė, kad nugalėtojas jau aiškus, „Bucks“ gynėjas prametė keturis iš eilės paskutinius metimus ir titulą nugvelbė tik paskutiniu bandymu.

Lillardas tapo aštuntu krepšininku NBA istorijoje, kuris snaiperio konkursą laimėjo daugiau nei vieną kartą. Jis pirmas nuo 2008 metų, kuriam pavyko apginti titulą. Prieš 16 metų tai paskutinį kartą pavyko padaryti Jasonui Kapono.

Tritaškių konkurse reikėjo pratęsimo po pirmo etapo, nes Lillardas, Youngas, ward Karlas-Anthony Townsas ir Tyrese‘as Haliburtonas surinko po 26 taškus.

Į kitą etapą pateko tik trys krepšininkai, o pratęsimo konkurencijos neatlaikė Haliburtonas. „Pacers“ žvaigždė per 30 sekundžių pelnė 12 taškų.

Taip pat šią naktį Indianapolyje įvyko išskirtinė akistata. Į dvikovą stojo geriausi NBA ir WNBA tritaškių specialistai – Sabrina Ionescu ir Stephas Curry. Niujorko „Liberty“ žvaigždė vasarą vykusiame WNBA „Visų žvaigždžių“ renginyje užfiksavo neįtikėtiną rezultatą – surinko net 37 iš įmanomų 40 taškų. 

Ionescu pradėjo savo pasirodymą 7 taikliais metimais paeiliui, o viso šįkart surinko 26 taškus. Curry atlikęs metimus iš 4 pozicijų turėjo 21 tašką ir pabaigai pasiliko stovą su 2 taškų vertės metimais. Pirmasis skriejo pro šalį, tačiau likę 4 buvo taiklūs ir „Golden State Warriors“ snaiperis triumfavo rezultatu 29:26. 

Pasidalinti