Paskelbta Lietuvos olimpinės 3×3 krepšinio rinktinės sudėtis

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Lietuvos 3x3 krepšinio vyrų rinktinė dalyvaus olimpinėse žaidynėse

Lietuvos olimpinės 3×3 krepšinio rinktinės vyr. treneris Dainius Novickas paskelbė, jog Paryžiuje dėl medalių kausis tas pats kvartetas, kuris Debrecene iškovojo kelialapį į olimpiadą: Evaldas Džiaugys, Gintautas Matulis, Aurelijus Pukelis ir Šarūnas Vingelis.

Tiesa, iki pat išvykimo į Prancūzijos sostinę, kuris numatytas tik po dviejų savaičių, Lietuvos rinktinės stovykloje ir toliau sportuos likę du kandidatai – Darius Tarvydas bei Marijus Užupis. Jie vis dar turi šansą patekti į olimpinę rinktinę, jei kuris nors dabartinio ketvertuko žaidėjas patirtų traumą.

Liepos 13-14 dienomis Kazachstane dar vyks „Almaty Masters“ varžybos su iš rinktinės kandidatų sudaryta Raudondvario „Hoptrans“ ekipa, o kitą savaitgalį Kaune Lietuvos nacionalinė ekipa turės eilę kontrolinių susitikimų su taip pat olimpiadoje dalyvausiančia Lenkijos rinktine.

Primename, jog 3×3 krepšinis Paryžiaus olimpinėse žaidynėse vyks liepos 30 – rugpjūčio 5 dienomis Eliziejaus laukų pakraštyje įsikūrusioje Santarvės aikštėje (pranc. Place de la Concorde).

LKF informacija

Pasidalinti