Pasiūlymų iš užsienio turintis Šeškus: „Iš Jonavos išspaudžiau maksimumą”

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Virginijus Šeškus. osportas.lt fotomontažas

Virginijaus Šeškaus etapas Jonavos „CBet“ komandoje baigėsi. 57 metų treneris, 4 metus praleidęs Jonavoje, kitame sezone komandos netreniruos.

Kalbėdamas su tinklapiu „O, Sportas“ treneris papasakojo apie pasiekimus su Jonavos komanda, šį sezoną ir savo ateitį.

„Tai, ką pasiekėme su Jonava, yra įspūdinga. Niekas iš mūsų daug nesitikėjo, bet dvejus metus iš eilės reguliarųjį sezoną užbaigėme 4 vietoje, laimėjome antrą vietą Karaliaus Mindaugo taurėje, o tais pačiais metais žaidėme pusfinalyje prieš „Rytą“, – interviu metu kalbėjo Šeškus.

„Manau, iš Jonavos išspaudžiau maksimumą. Po pirmųjų dviejų sėkmingų sezonų Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) žmonės labai užsikėlė kartelę. Šis sezonas buvo sudėtingas. Daug nesusipratimų, nesutarimų ir galų gale užėmėm 7 vietą. Jei būtume gavę „Wolves“, tikrai būtume turėję neblogus šansus pakovoti dėl patekimo į pusfinalį,“ – teigė treneris.

Šiame LKL sezone Šeškus su Jonavos komanda iškovojo 11 pergalių ir patyrė 19 pralaimėjimų. Ketvirtfinalio serijoje su „Rytu“ žaidusi komanda krito 0-2.

Paklaustas apie treniravimą užsienyje ir gandus sezono metu, treneris užsiminė, kad pirmiausia norėtų likti Lietuvoje.

„Buvo pasiūlymų ir iš „Neptūno“, ir iš „Lietkabielio“, bet nepaisant visų problemų Jonavoje, norėjau likti. Blogai atrodytų, jei būčiau pakeitęs komandą viduryje sezono. Su užsieniu yra problema, kad iš tavęs labai daug tikisi. Nežinai, kokią komandą gausi, kaip viskas susiklostys. Yra pasiūlymų iš užsienio komandų, bet kol kas tikrai neplanuoju ten vykti,“ – atviravo Šeškus.

Artėjant LKL finalams, treneris nemato „Žalgirio“ daug pranašumų prieš „Rytą“.

„Labai sunku pasakyti. Aišku, Kaunas išlieka favoritu net ir iškritus Evansui. Bet tikrai „Rytas“ gali duoti gerą kovą. Luko Lekavičiaus faktorius bus labai svarbus. Manau, kad jis ir ves komandą į priekį. Daug priklausys ir nuo Ulanovo, Biručio, kaip jiems pavyks išnaudoti pranašumus po krepšiu. Jei „Rytas“ atrodys taip, kaip žaidė prieš vilkus pusfinalyje, tai šansų prieš „Žalgirį“ neturės. Viskas priklausys ir nuo to, kaip atrodys Normantas su Fosteriu. Nieko nespėsiu, nes tai yra labiausiai nenuspėjama pora,“ – kalbėjo strategas.

Rungtynės tarp „Lietkabielio“ ir „Wolves“ dėl 3 vietos prasidės šiandieną, o finalas tarp „Ryto“ ir „Žalgirio“ rytoj.

Pasidalinti