Pasikeitimai rinktinėje: į Vengriją nevyks Lasickas ir Černychas

Lietuvos rinktinės futbolininkai (BNS Foto nuotr.)

Po šeštadienį Dariaus ir Girėno stadione įvykusių rungtynių su Bulgarija keičiasi Lietuvos rinktinės sudėtis artėjančiam mačui su Vengrija.

Šeštadienį pirmą kartą atnaujintame Dariaus ir Girėno stadione ryunngtyniavę lietuviai sužaidė lygiosiomis 1:1 su Bulgarija. Tiesa, rungtynės be aukų neapsiėjo.

17-ą minutę raudoną kortelę stabdydamas varžovą užsidirbo Justas Lasickas, o pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos dėl traumos buvo pakeistas kapitonas Fiodoras Černychas. Šie du žaidėjai antradienio dvikovoje prieš Vengriją nepasirodys.

Juos pakeis iš U21 rinktinės prisijungsiantys Armandas Kučys bei Matijus Remeikis.

Lietuvos rinktinė į Vengriją išvyksta sekmadienio popietę.

Vengrija Europos čempionato atrankos G grupėje yra surinkusi 4 taškus ir užima 2 vietą. Lietuviai su 1 tašku iš 5 komandų yra priešpaskutiniai.