Pasaulio čempionato atidaryme – beviltiški šeimininkai ir lengva Ekvadoro pergalė

Enneras Valencia pasaulio čempionato atidarymo rungtynėse pelnė abu Ekvadoro įvarčius. Scanpix nuotr.

Pasaulio futbolo čempionato Katare atidarymo rungtynėse futbolo aistruoliai išvydo beviltišką šeimininkų žaidimą ir užtikrintą Ekvadoro rinktinės pergalę. Pietų Amerikos atstovai susitikimą laimėjo 2:0.

Jau trečią rungtynių minutę įvartį pelnė susitikimo didvyriu tapęs Enneras Valencia. Tačiau po peržiūros jis nebuvo įskaitytas dėl nedidelės nuošalės.

Kataro rinktinės žaidėjai tik atsimušinėjo gynyboje, o Ekvadoras didino spaudimą ir 16-ą rungtynių minutę Valencia pelnė pirmą savo įvartį. Jis buvo pargriautas vartininko baudos aikštelėje ir pats sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baduinį.

31-ą minutę po Angelo Preciado perdavimo tas pats Stambulo „Fenerbahče“ puolėjas puikiu smūgiu galva padvigubino rezultatą.

76-ą rungtynių minutę Valencia buvo pakeistas. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti penkias minutes stadionas ėmė sparčiai tuštėti ir netrukus atrodė pustuščias.

Šeimininkai per visas rungtynes nesugebėjo atlikti nei vieno tikslaus smūgio į vartų stačiakampį.

Kataro rinktinė žaisdama namuose nebuvo pralaimėjusi keturių rungtynių iš eilės. Ekvadoro komanda iki susitikimo su Kataru paskutinėse trejose rungtynėse nesugebėjo pelnyti nei vieno įvarčio. Tačiau nepralaimėtų rungtynių seriją pratęsė iki septynerių.

Kitose „A“ grupės rungtynėse rytoj Senegalo rinktinė susitiks su Nyderlandais.