Pasakiškas Sabonio vakaras: trenerio pagyros, trigubas dublis ir rekordinis startas

Domantas Sabonis. Scanpix nuotr.

Vyriausiojo trenerio pagyrų sulaukęs Domantas Sabonis bei Sakramento „Kings“ (13-9) pasiekė dar vieną pergalę.

Mike’o Browno auklėtiniai namuose 110:101 nugalėjo Čikagos „Bulls“ (9-14).

Sabonis per 36 minutes užfiksavo pirmąjį sezono trigubą dublį – 11 taškų (1/3 dvit., 1/1 trit., 6/6 baudų), 17 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Lietuvis lyderiauja visoje lygoje pagal rungtynes, kuriose surinko bent 10 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„Tiesiog fantastiškas, fantastiškas, fantastiškas Domo vakaras, – kartojosi Brownas. – Jis buvo puikus.“

Trijų pergalių seriją fiksuojantis „Kings“ per pirmuosius 22 sezono mačus pasiekė 13 pergalių. Tai – geriausias ekipos startas nuo 2004-05 m., kai pavyko laimėti 15 kartų.

„Bulls“ ekipoje dominavo Zachas LaVine’as, per 36 minutes surinkęs 41 tašką (13/19 dvit., 3/9 trit., 6/7 baudų), 8 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: Malikas Monkas 20, Harrisonas Barnesas 17, De’Aaronas Foxas 16, Kevinas Huerteris 12, Keeganas Murray ir Domantas Sabonis po 11.
„Bulls“: Zachas LaVine’as 41, DeMaras DeRozanas 18, Nikola Vučevičius 12, Patrickas Williamsas 10.