„Partizan“ vadovas atskleidė, kiek klubas uždirbs iš rekordinių bilietų pardavimų

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Ostoja Mijailovičius (Partizan nuotr.)

Belgrado „Partizan“ klubo vadovas Ostoja Mijailovičius prabilo apie Eurolygos atkrintamųjų seriją su Madrido „Real“ ir visus lankomumo rekordus mušusius sirgalius.

Po aštuonerių metų pertraukos į Eurolygą sugrįžęs Belgrado „Partizan“ klubas tiesiu taikiniu šovė į atkrintamąsias. Jose serbų laukia akistata iki trijų pergalių su Ispanijos čempionu „Real“.

Pirmieji du mačai vyks Ispanijos sostinėje, tačiau „Partizan“ vadovas tiki, jog iš ten jo komanda gali išsivežti bent pergalę.

„Kol kas mums šis sezonas buvo nuostabus. Adrijos lygoje užimame pirmą vietą, jeigu artėjančiose rungtynėse nugalėsime „Budučnost“, reguliarųjį sezoną ir baigsime joje. Taip pat Eurolygoje užėmėme 6 vietą ir patekome į atkrintamąsias. Šis sezonas viršijo visus mūsų lūkesčius, tačiau galime pasiekti dar daugiau tiek Eurolygoje, tiek Adrijos lygoje“, – kalbėjo Mijailovičius.

Šį sezoną „Partizan“ mušė ir visus lankomumo rekordus. Vidutiniškai jos palaikyti į areną sugūžėdavo 17,7 tūkst. žmonių. Tai – geriausias rezultatas visoje Eurolygoje.

„Šiemet pamušėme Eurolygos lankomumo ir parduotų bilietų rekordus. Per abu turnyrus mūsų rungtynes jau stebėjo daugiau nei 400 tūkst. sirgalių. Reikia prisiminti, kad rekordus pamušėme dar reguliariajame sezone. Adrijos lygoje iki atkrintamųjų dar lieka vienerios rungtynės.

Iš viso šį sezoną iš parduotų bilietų tikimės surinkti maždaug 5 milijonus eurų. Tai, žinoma, irgi būtų klubo rekordas. Dar prieš šešerius metus mūsų pajamos iš parduotų bilietų siekė 36 tūkst. eurų. Per šį laiką šią sumą padidinome iki 5 milijonų“, – teigė prezidentas.

Kalbėdamas apie atkrintamųjų seriją su „Real“, Mijailovičius buvo nusiteikęs pozityviai.

„Žaisti išvykoje prieš „Real“ bus labai sunku, tačiau komanda yra pasiruošusi išpešti viską, ką gali. „Real“ yra vienintelis klubas Europoje, turintis daugiau titulų už Željko Obradovičių. Manau, kad jie nenorės, jog mūsų treneris juos pasivytų.

Tikiu, kad turime šansų laimėti. Madride galime laimėti bent vienerias rungtynes. Jeigu tai pavyktų pasiekti, būtų labai gerai, nes „Real“ Belgrade lauktų labai sudėtinga atmosfera“, – teigė Mijailovičius .

Pasidalinti