Iki Sterlingo Browno persikėlimo į Kauno „Žalgirį“ liko vienas žingsnis – oficialus Lietuvos čempionų pranešimas apie sutartį su naujoku.
Po dviejų sezonų atstovaujant juodai-baltą Belgrado pusę „Partizan“ oficialiai atsisveikino su amerikiečiu ir palinkėjo jam sėkmės kitoje komandoje.
Vieša paslaptis, kad ta kita komanda yra „Žalgiris“, o prieš kelias dienas buvo skelbta, jog Lietuvos klubas už galimybę įsigyti sutartį su serbais dar turėjusį Brown ą sumokėjo beveik pusę milijono eurų siekiančią išpirką.
Apie gautą kompensaciją patvirtino ir „Partizan“ oficialiame pranešime.
Į Belgradą 31-erių 196 cm ūgio žaidėjas persikėlė 2024 m., o praėjusiame Eurolygos sezone vidutiniškai rinko po 13,7 taško, 2,8 atkovoto kamuolio, 2,3 rezultatyvaus perdavimo ir 11 naudingumo balų.