„Partizan“ dvikovoje su Sedekerskio komanda pasiekė „Žalgirio“ šansus komplikuojančią pergalę

KK Partizan X nuotr.

Visas rungtynes pirmavę Belgrado „Partizan“ namuose 87:83 palaužė Vitorijos „Baskonia“ su Tadu Sedekerskiu.

Ši serbų pergalė reiškia, kad jie toliau turi dviem laimėjimais daugiau už žalgiriečius bei yra triumfavę abejose komandų tarpusavio akistatose.

Sedekerskis ant parketo praleido vos 18 minučių ir surinko 6 taškus (3/3 dvit.), 5 sugriebtus kamuolius ir 12 naudingumo balų.

Nuo pirmų taškų į priekį išsiveržę Belgrado krepšininkai pirmavo visą susitikimo laiką. Dviženklį pranašumą jie buvo pasiekę antro ketvirčio viduryje bei paskutinio kėlinuko pirmoje pusėje. Baskams prieš rungtynių pertrauką buvo pavykę priartėti iki 2 taškų, tačiau 25:18 pralaimėtas trečias kėlinukas lėmė vėl išaugusią Želko Obradovičiaus auklėtinių persvarą.

Likus žaisti 2 minutes komandas skyrė 8 taškai, tačiau tris atakas paeiliui sėkmingai užbaigė Markusas Howardas ir ištirpdė atsilikimą iki 2 taškų. Tery Dozieris atsakė dvitaškiu, o Vanjos Marinkovičiaus netaiklus tritaškis išsprendė rungtynių nugalėtojų klausimą.

„Partizan“ į pergalę vedė aukštaūgiai – Frankas Kaminsky pelnė 20 taškų, o Bruno Caboclo pridėjo 18 taškų ir 13 atkovotų kamuolių (28 naudingumo balai). Kevinas Punteris taip pat įmetė 18 taškų ir išdalino 6 rezultatyvius perdavimus.

Baskams Howardas surinko 26 taškus (4/11 trit.), Chima Moneke ir Matthew Costello pridėjo po 13, o Vanja Marinkovičius – 11 taškų.