Pangosui sukrauti krepšiai ir parodytos durys

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Kevinas Pangosas (Valencia nuotr.)

Viduryje sezono prie Valensijos „Valencia“ prisijungęs 31–rių metų gynėjas į komandą nebegrįš.

Pastarieji keleri metai žaidėjui buvo sunkus. Milane sezoną pradėjęs, komandoje trenerio Messinos pasitikėjimo neužsitarnavo ir atsidūrė rotacijos gale. Palikus dizainerių komandą gynėjas buvo siejamas ir su „Žalgiriu“, bet pasirinko karjerą pratęsti Ispanijoje.

Atvykęs į komandą didelių stebuklų nerodė ir klubas nusprendė atsisveikinti su patyrusiu gynėju.

Po prisijungimo prie Valensijos komandos, Pangosas Eurolygoje per 13 minučių rinko 1,9 tšk., 0,8 atk.kam., 2,3 rez.perd. ir 1,9 naud.b.

Gynėjas per savo karjerą yra rungtyniavęs „Žalgirio“ komandoje, dveji sezonai praleisti vilkint „Barcelona“ marškinėlius, vieneri „Zenit“, išbandyta NBA virtuvė „Cavaliers“ organizacijoje, ir pastarieji metai Milane.

Traumų iškamuotas žaidėjas po trumpo etapo Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) yra nebeatpažįstamas lyginant kokį prisimename rungtyniaujanti Kaune.

Klausimas, kur dabar pakryps Pangoso karjera. Dėl traumuotumo ir prasto žaidimo sunku tikėtis, kad gynėjas gaus darbą Eurolygos komandoje su svarbia role. Krepšininko ir vertė yra nemaža, todėl abejotina, kad tokios komandos kaip „Žalgiris“ bandys siūlyti kontraktą.

Pasidalinti