„Panevėžys“ užfiksavo pirmą pergalingą seriją, „Hegelmann“ pabėrė taškus

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Nicolas Gorobsovas. FK Panevėžys facebook nuotr.

20-ajame „TOPsport A lygos“ ture Marijampolės futbolo arenoje susitiko „Sūduvos“ ir „Panevėžio“ ekipos. Svečiai antrajame kėlinyje įrodė pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 3:1 (1:0).

Jau pirmosiomis rungtynių minutėmis iš toli pykštelėjo atakuojantis panevėžiečių futbolininkas Jeffrey Sarpongas, tačiau sėkmingai sužaidė marijampolietis Giedrius Zenkevičius. Vėliau smūgiu galva atsakė Augustas Dubickas, tačiau į vartus nepataikė.

12-ąją susitikimo minutę krito pirmasis rungtynių įvartis – į tolimąjį vartų kampą tiksliai pataikė Nicolasas Gorobsovas.

Pirmojo kėlinio viduryje po Ernesto Burdzilausko perdavimo ir vėl pavojingai smūgiavo A. Dubickas, tiesa, ir vėl kamuolys skriejo greta virpsto. Prieš pat pertrauką laimę iš toli pabandė „Sūduvos“ naujokas Igoris Maksimovičius, tačiau kamuolį sugavo vartininkas Emilis Timburas.

Antrają susitikimo dalį aktyviau pradėjo „Sūduva“ – po Motiejaus Burbos tikslaus smūgio buvo užfiksuota nuošalė ir rezultatas liko nepakitęs.

58-ąją minutę puikią ataką surengė marijampoliečiai – po Henry Uzochukwu perdavimo į varžovų vartų tinklą kamuolį nukreipė Burdzilauskas.

Sūduviečių džiaugsmas ilgai netruko – po keturių minučių ir vėl panevėžiečius į priekį išvedė Sivertas Gussiasas.

Rungtynių pabaigoje prieš save antrą geltoną kortelę išvydo sūduviečių įvarčio autorius Burdzilauskas, o suklydęs Zenkevičius padovanojo „Panevėžiui“ trečiąjį įvartį.

Stijne Vreveno auklėtiniai dvi pergales paeiliui šį sezoną užfiksavo pirmą kartą.

20-ajame ture FA „Šiauliai“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos sužaidė lygiosiomis – komandos ir trečią kartą išsiskyrė taikiai. Mėlynai balti nerealizavo puikios progos akistatos pabaigoje bei sužaidė rezultatu 0:0.

Pirmame kėlinyje šeimininkai turėjo galimybių išsiveržti į priekį, tačiau sėkmingai su savo užduotimis tvarkėsi šiauliečių vartų sargas Gustas Baliutavičius.

Po pertraukos FA „Šiauliai“ vartininkas taip pat turėjo darbo, bet sykį jį išgelbėjo Davis Ikauniekas. Po varžovų pakelto kampinio ir smūgio galva latvis atmušė kamuolį būdamas ant vartų linijos. Kitoje aikštės pusėje geros galimybės neišnaudojo šiaulietis Eligijus Jankauskas.

Ketvirtą pridėto laiko minutę „Hegelmann“ ekipa turėjo nuostabią progą švęsti pergalę, visgi, Hugo Figueredo sukirto kamuolį į skersinį, o pakartotinis bandymas buvo netikslus.

Standings provided by Sofascore
Pasidalinti