„Panevėžys“ susigrąžino gynėją iš Ukrainos

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Anrijus Karvackis (fk-panevezys.lt nuotr.)


Futbolo klubui „Panevėžys“ vėl atstovaus ukrainietis Andrijus Karvackis, rungtyniavęs ekipoje 2018–2019 metais. Su 26-erių kairiakoju futbolininku sudarytas iki šio sezono pabaigos galiojantis kontraktas.

Prieš pirmą kartą atvykdamas į „Panevėžį“ gynėjas priklausė gimtinės ekipoms – Lucko „Volyn“, Kijevo „Arsenal“, Bučos rajono „Čaika“, Odesos „Real Farma“ ir Vynicios „Niva“. Nuo 2020 metų Karvackis vėl grįžo į Ukrainą bei rungtyniavo Vyšhorodo „Dinaz“, Kijevo „Rubikon“ ir Donecko „Olimpik“ gretose, taip pat buvo sugrįžęs į „Niva“.

Vėl atvykęs į Lietuvą gynėjas nepilnus du sezonus žaidė Panevėžio „Ekrane“, o praėjusius metus užbaigė „Kauno Žalgiryje“.

Šiuo metu po patirtos traumos atsitiesiantis Karvackis „Panevėžio“ istorijoje paliko įsimintiną pėdsaką – būtent jo dviem įvarčiais virtę tolimi smūgiai leido Kėdainiuose įveikti „Nevėžį“, laimėti „TOPsport Pirmą lygą“ bei išsikovoti vietą Lietuvos čempionate.

„Paskutinę savaitę dirbu su fizinio pasirengimo treneriu Leo ir nuo kito pirmadienio greičiausiai pradėsiu treniruotis su B komanda. Ten ir pasižiūrėsime – bus kiek kitoks darbas, reikės įgauti fizines kondicijas, bus ir kontakto.

Prisiminimai apie anksčiau praleistą laiką klube buvo geri, malonūs – daug emocijų. Visada malonu, kai sirgaliai primena įvarčius, padėjusius patekti į A lygą ir prisimena sutikus mieste, kad ir Supertaurėje atvykus ir palaikius komandą.

Noriu kuo greičiau įgauti savo maksimalias fizines kondicijas ir siekti įsitvirtinti komandoje. Svarbiausia, kad būtų sveikatos – tada galėsiu iš savęs spausti maksimumą“, – fk-panevezys.lt svetainei kalbėjo ukrainietis.

„TOPsport A lygos“ sezoną panevėžiečiai pradės kovo 2 dieną, šeštadienį. 1-ojo turo mačas Telšiuose su „Džiugu“ „Ateities“ progimnazijos stadione prasidės nuo 13 val.

Pasidalinti