„Panevėžys“ pratęsė lentelės dugne liekančio „Džiugo“ pralaimėjimų seriją

Amine Benchaibas. FK Panevėžys nuotr.

Itin svarbią pergalę kovoje dėl išlikimo aukščiausioje lygoje pasiekė čempionų titulo jau neapginsiantys „Panevėžio“ futbolininkai.

Stijno Vreveno auklėtiniai namuose 1:0 palaužė Telšių „Džiugą“, kuriems tai jau septintasis pralaimėjimas lygoje iš eilės. Panevėžiečiai nuo Telšių komandos atitrūko jau 4 taškais.

Žemaitijos komanda nelaimi jau 12-os rungtynių, o paskutinę pergalę lygoje pasiekė dar birželio pabaigoje.

Panevėžio komandai pergalė leido taškais susilyginti su 5-6 vietose buvusiomis Šiaulių ir Alytaus „Dainavos“ komandomis. Tuo tarpu telšiškiai ir toliau lieka lentelės dugne.

Vienintelį rungtynių įvartį 36-ą minutę po puikaus Pavle Radunovičiaus pelnė Amine Benchaibas. Saugas iš Belgijos taip reabilitavosi už kėlinio pradžioje nerealizuotą 11 metrų baudinį.

Įdomu, kad jau spalio 22 dieną abi komandos vėl Panevėžyje žais tarpusavyje.