„Panevėžys“ paskutinėmis minutėmis išbarstė taškus Šiauliuose

Nicolasas Gorobsovas (Panevėžio nuotr.)

Iki paskutinių minučių pirmavęs Gino Lettieri vadovaujamas „Panevėžys“ pergalės nepasiekė ir Šiauliuose.

Trečiadienį septintajame „TOPsport A lygos“ ture Lietuvos čempionai su vietos „Šiauliais“ sužaidė lygiosiomis 1:1.

Panevėžiečiai į priekį išsiveržė jau 8-ąją minutę, kuomet pirmąjį savo įvartį komandos gretose pelnė praeito sezono viduryje iš Vokietijos į Lietuvą persikėlęs Federico Palaciosas.

Visgi „Šiauliai“ pamažu pradėjo perėminėtis mačo iniciatyvą, tačiau jų atakos vaisingos nebuvo. Smūgiais svečius užgulusi Mindaugo Čepo komanda ledus pagaliau pralaužė besibaigiant antrajam kėliniui, 87-ą min., kai palankiai atšokusio kamuolio sulaukęs Nauris Petkevičius lygino rezultatą.

Pastarajam tai taip pat buvo pirmasis įvartis atstovaujant „Šiaulių“ komandai.

„Panevėžys“ taškus barstė jau šeštose rungtynėse iš septynerių bei po šio turo gali vėl nusiristi į turnyrinės lentelės apačią, jeigu „Kauno Žalgirio“ futbolininkai įveiks „Džiugą“.

Lettieri komanda šį sezoną lygiosiomis sužaidė tris kartus, dar tris sykius patirti pralaimėjimai, o pirmą ir kol kas vienintelę pergalę pasiekė praeitame ture prieš „Kauno Žalgirį“.

Savo ruožtu Čepo komanda namuose nutraukė dviejų pralaimėjimų paeiliui seriją ir po lygiųjų bent trumpam pakilo į šeštą vietą.