„Panevėžys“ draugiškose rungtynėse nusileido Latvijos čempionams

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Futbola klubs RFS facebook nuotr.

„Panevėžio“ futbolo klubas Liepojoje sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes. Lietuvos ir Latvijos čempionų akistatoje šį kartą buvo pranašesnė Rygos RFS komanda – 0:2 (0:0).

Nuo pirmųjų minučių rygiečiai kur kas ilgiau kontroliavo kamuolį ir rezgė pozicines atakas. Tomas Švedkauskas dviejose gana nesudėtingose situacijose apsigynė, bet kėlinio viduryje du kartus rodė visą savo meistriškumą.

Antra pirmojo kėlinio pusė „Panevėžiui“ buvo sėkmingesnė. Aktyvus buvo peržiūroje dalyvaujantis futbolininkas, atlikęs du smūgius iš tolimos distancijos – kartą vartininkas kamuolį sugavo, kitame epizode pažeme nepataikyta į vartų plotą.

Taip pat geros galimybės neišnaudojo Kwadwo Asamoah – ganietis geroje padėtyje per toli atsileido kamuolį, aktyviai žaidęs Nojus Lukšys nepataikė į vartus po pakelto kampinio.

48-ąją minutę suklydus aikštės viduryje, RFS ekipa nubėgo į greitą kontrataką ir po smūgio vienu lietimu išsiveržė į priekį, po 25 minučių buvo pelnytas antrasis Latvijos ekipos įvartis – kamuolį į savo vartus nukreipė Aironas Trakšelis.

Pačioje mačo pabaigoje „Panevėžys“ turėjo geriausią progą pasižymėti. Arti trečioje dvikovoje iš eilės pelnyto įvarčio buvo N. Lukšys, tiesa, nuo jo prasiveržimo apsigynė vartininkas.

„Panevėžio“ startinė sudėtis: Tomas Švedkauskas, Markas Beneta, Linas Klimavičius, Kasparas Dubra, Ernestas Veliulis, Matijus Remeikis, žaidėjas peržiūroje, Jeffrey Sarpongas, Federico Palaciosas, Kwadwo Asamoah, Nojus Lukšys.

Ketvirtasis kontrolinis mačas sausio 28 dieną, sekmadienį, bus žaidžiamas Marijampolės futbolo arenos manieže. Nuo 14 val. įvyks dvikova su Daugpilio BFC „Daugavpils“ futbolininkais.

Šaltinis: fk-panevezys.lt

Pasidalinti