„Panevėžys“ atsitiesė po praleisto įvarčio ir šventė 9 pergalę  

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Ariagneris Smithas. FK Panevėžys facebook nuotr.

„Optibet A lygos“ 11-ojo turo rungtynėse tarp „Panevėžio“ ir Vilniaus „Riterių“ pergalę šventė turnyro lyderiai.

Pirmose šeštadienio rungtynėse „Panevėžys“ panaikino įvarčio deficitą ir pergalę iškovojo rezultatu 3:1 (0:1).

7-ąją rungtynių minutę po vilniečių klaidos gynyboje puikia progą pelnyti įvartį turėjo Chafikas Tigroudja, visgi vartų sargas Armantas Vitkauskas jo smūgį atrėmė. Nors rungtynes aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, į priekį pirmieji išsiveržė vilniečiai – jau 12-ąją rungtynių minutę perdavimų serija prie panevėžiečių baudos aikštelės privedė prie Ebuka Onah trečiojo įvarčio šiame sezone.

E. Onah ir toliau neleido atsikvėpti „Panevėžio“ gynybai – 27-ąją minutę jis atliko pavojingą smūgį link turnyro lyderių vartų, tiesa, kamuolys skrido virš vartų. Netrukus, po puikaus Mindaugo Gragaravičiaus perdavimo, dar vieną pavojingą smūgį atliko Deinmantas Rimpa, bet Vytautas Černiauskas vartuose demonstravo savo mesitriškumą.

53-iąją minutę po Ariagnerio Smitho kelto kampinio puikų perdavimą Pijui Širviui atliko Linas Klimavičius, o Širvys išlygino rungtynių rezultatą. Po kelių minučių panevėžiečiai vėl atsidūrė svečių baudos aikštelėje, o po sumaišties joje Smithas pelnė septintą savo sezono įvartį.

Prasidėjus pridėtiniam rungtynių laikui Matas Ramanauskas baudos aikštelėje sužaidė ranka ir už tai „Panevėžys“ stojo prie 11 metrų žymos. Jovanas Čadženovičius užtikrintai smūgiavo į vartus ir įtvirtino komandos pranašumą.

„Panevėžys“ savo kraitį papildė trimis taškais ir su 29 taškais toliau keliauja pirmoje lentelės vietoje, tuo tarpu „Riteriai“ su 10 taškų yra septintoje pirmenybių vietoje.

Šaltinis: alyga.lt

Pasidalinti