„Panevėžio“ vartininkas užsitikrino „Auksinę pirštinę“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Vytautas Černiauskas (fkpanevezys.lt nuotr.)

A lygos lyderio „Panevėžio“ vartininkas Vytautas Černiauskas užsitikrino „Auksinės pirštinės“ trofėjų.

Savaitgalį panevėžiečiai pasiekė ketvirtą pergalę iš eilės, kuomet 2:0 Vilniuje nugalėjo vietos „Riterius“.

Per šią ketverių laimėtų rungtynių atkarpą panevėžiečių vartininkas 34-erių Černiauskas nepraleido nė vieno įvarčio ir dar labiau atitolo nuo artimiausių persekiotojų, kuriems A lygos lyderis tapo nepavejamas.

Iš visų 28 rungtynių Černiauskas „sausus“ vartus išsaugojo 21 kartą, artimiausi jo persekiotojai Edvinas Gertmonas ir Lukas Paukštė tą padarė po 12 kartų.

Jeigu panevėžiečiai būtų praleidę įvartį, o „Žalgiris“ išsaugojęs „sausus“ vartus, Gertmonas dar būtų turėjęs teorinių galimybių pasivyti Černiauską. Visgi Gino Lettieri komanda vėl užtikrintai darbavosi gynyboje, o pats Gertmonas dėl su „Ferencvaros“ patirtos traumos savo vietą užleido Tomislavui Dukai.

Tiek „Žalgiriui“, tiek „Šiauliams“ šį sezoną lieka sužaisti po 7 rungtynes, tad jau dabar aišku, jog geriausiu šio A lygos sezono vartininku taps Černiauskas.

Primename, kad praeitą savaitę dėl demonstruojamos puikios formos Černiauskas sulaukė ir Lietuvos rinktinės trenerio Edgaro Jankausko kvietimo į nacionalinę komandą artėjančioms dvikovoms su Juodkalnija ir Serbija.

Standings provided by Sofascore
Pasidalinti