Grigonis pakartojo rekordą, o „Panathinaikos“ pagerbė moteris ir nesunkiai susitvarkė su ASVEL

Euroleague X nuotr.

Marius Grigonis sužaidė puikias rungtynes ir padėjo Atėnų „Panathinaikos“ namuose 85:67 įveikti Vilerbano ASVEL krepšininkus.

Atėnų komanda moters dienos proga rungtynėse vilkėjo sau neįprastas, mėlynas aprangas.

Grigonis buvo vienas rezultatyviausių ir naudingiausių žaidėjų rungtynėse. Lietuvis pelnė 14 taškų (4/4 dvit., 2/6 trit.), sugriebė 7 kamuolius, taip pakartodamas geriausią karjeros pasiekimą, ir surinko 17 naudingumo balų.

Rungtynių pirma pusė buvo lygi ir nei viena komanda nesiskūrė ryškesni opranašumo. Komandos išėjo ilsėtis šeimininkams pirmaujant 2 taškais – 38:36.

Po pertraukos Atėnų komanda palaipsniui vis didino pranašumą ir prasidėjus ketvirtam kėlinukui jis tapo dviženklis – 67:57. Prancūzijos komanda sumažinti atsilikimo nesugebėjo ir patyrė eilinę nesėkmę.

Graikus į pergalę vedė Jerianas Grantas – 21 taškas (4/5 dvit., 3/5 trit.), 3 atkovoti, 3 perimti kamuoliai ir 25 naudingumo balai. Matthias Lessortas priėjo 17 taškų ir 5 sugriebtus kamuolius ir taip pat 25 naudingumo balus, o Kostas Sloukas surinko 14 taškų, išdalino net 8 rezultatyvius perdavimus bei atkovojo 5 kamuolius.

ASVEL rezultatyviausiai žaidė Nando De Colo – 15 taškų, Joffrey Lauvergne’as pridėjo 11, o Noamas Yaacovas – 10 taškų.

„Panathinaikos“ pasiekė trečią pergalę iš eilės ir 18-tą iš viso bei lygoje dalinasi 3-4 vietas su Monako krepšininkais. ASVEL patyrė jau 22 pralaimėjimus ir su šešiomis pergalėmis lentelėje lenkia tik Berlybo ALBA ekipą.