Apmaudžiai į pratęsimą įsivėlusi PAO liko prie suskilusios geldos

Marius Grigonis (Scanpix nuotr.)

Po dar vieno prasto starto į rungtynes sugrįžusi Mariaus Grigonio Atėnų „Panathinaikos“ komanda apmaudžiai krito pratęsime.

15 taškų deficitą antroje rungtynių dalyje naikinę Ergino Atamano auklėtiniai po pratęsimo namuose 81:86 krito prieš Tel Avivo „Maccabi“.

Nuo trečio kėlinio vidurio graikai vertėsi be savo trenerio, kuris buvo išvarytas už rodytą nepasitenkinimą skirta paprasta, o ne nesportine pražanga prieš Dinos Mitoglou.

Panaikinusi deficitą PAO likus 6 sekundėms iki rungtynių pabaigos pirmavo 72:70, o po Romano Sorkino pramestos pirmos baudos OAKA arena paskendo aplodismentuose. Visgi po specialiai varžovų pramestos antros baudos „Panathinaikos“ nenusiėmė kamuolio, o rezultatą herojiškai išlygino Joshas Nebo.

Pratęsimą geriau pradėjusi „Maccabi“ išsiveržė į priekį 80:75. Likus 12 sekundžių iki jo pabaigos Tamiras Blattas sumetė abi baudas ir Izraelio klubas išsiveržė į priekį 82:79.

Visgi kitoje atakoje Kostas Sloukas išprovokavo pražangą mesdamas tritaškį. Rezultatą nuo baudų linijos išlyginti galėjęs graikas pataikė pirmąją, tačiau antrą prametė ir „Panathinaikos“ išsigelbėti nepavyko.

Dvigubą Eurolygos savaitę Grigonio komanda užbaigė abiem pralaimėjimais. Trečiadienį 69:83 nusileista „Fenerbahče“.

Gerai sezono pradžioje žaidžiantis Grigonis ir šįkart rungtyniavo solidžiai bei su 13 taškų bei 5 atkovotais kamuoliais buvo antras rezultatyviausias savo komandoje. Daugiau taškų už jį surinko tik Luca Vildoza.

„Maccabi“ gretose puikias rungtynes sužaidė Bonzie Colsonas, pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 8 kamuolius. Joshas DiBartalomeo pridėjo 15 taškų ir 9 atkovotus kamuolius, herojiškai pratęsimą išplėšęs Nebo – 12 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.

Tuo metu „Maccabi“, į Eurolygą po paaštrėjusio Izraelio ir Palestinos konflikto grįžusi šią savaitę, per 3 mačus yra iškovojusi dvi pergales.