Pamatykite: deglus užkūrę „Ryto“ fanai „Jeep“ arenoje išjungė elektrą

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Incidentu prasidėjo „Betsafe-LKL“ atkrintamųjų serija tarp Vilniaus „Ryto“ ir Jonavos „Cbet“ ekipų.

Kaip visada gausiai susirinkę Vilniaus komandos gerbėjai, minėdami atkrintamųjų pradžią, arenoje uždegė deglus ir salėje susikaupė nemažai dūmų.

Arenos pranešėjui pristatinėjant šeimininkų krepšininkus neatlaikė „Jeep“ arenos elektros saugikliai ir salėje dingo apšvietimas. Gerą minutę areną apšvietė tik sirgaliai, įsijungę žibintuvėlius savo telefonuose. Tokio apšvietimo pakako sostinės krepšininkams, kurie pasinaudoję proga pratęsė apšilimą.

Mačą sėkmingiau pradėjo Virginijaus Šeškaus auklėtiniai, kurie laimėjo pirmą kėlinuką 28:22. Įpusėjus antrajam ketvirčiui, „Rytui“ pavyko persverti rezultatą.

Serijoje žaidžiama iki dviejų pergalių, o nugalėtojai varžybų pusfinalyje susitiks Vilniaus „Wolves“ ir Klaipėdos „Neptūno“ poros stipresne komanda.