Palankus rezultatas „Žalgiriui“: „Valencia“ krito Belgrade

Maccabi komanda (Euroleague.net nuotr.)

Alexo Mumbru vadovaujama „Valencia“ Eurolygoje patyrė Kauno „Žalgiriui“ palankų pralaimėjimą.

Trečiadienį 32-ojo Eurolygos turo starte „Valencia“ Belgrade 80:95 krito prieš Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus.

Lemiamą kėlinį ispanai pasitiko turėdami 13 taškų deficitą (58:71), tačiau „Valencia“ spurtavo 5:0 ir jį sumažino iki vienženklio skaičiaus. Visgi pirmaudama 78:69 „Maccabi“ surengė atkarpą 8:0, o per likusias penkias minutes „Valencia“ grąžinti intrigos nepajėgė.

Iškovodama pergalę „Maccabi“ susilygino su tiesiogiai į atkrintamąsias patenkančiomis Stambulo „Fenerbahče“ ir Pirėjo „Olympiacos“ komandomis, tiesa, jos savo mačus dar žais.

Tuo metu „Valencia“ nesėkmė yra palanki „Žalgirio“ krepšininkams, kurie su Mumbru auklėtiniai susilyginti galės jau ketvirtadienį.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose trečiadienį žaidęs Wade’as Baldwinas surinko 17 taškų, 4 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus kamuolius ir 23 naudingumo balus.

Joshas Nebo pridėjo 15 taškų ir buvo per atkovotą kamuolį nuo dvigubo dublio.

„Valencia“ ekipoje 15 taškų pelnė Semi Ojelye, rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Kassius Robertsonas pridėjo 13.