Pagaliau iššovęs Dangubičius „Džiugui“ išrašė pirmą pralaimėjimą namuose

Filipas Dangubičius pelnė pirmą įvartį

Andriaus Lipskio vadovaujama Telšių „Džiugo“ ekipa „TOPsport A lygoje“ patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

Traumų išretinti telšiškiai sekmadienį centrinėse 16-ojo turo rungtynėse 0:1 krito prieš „Kauno Žalgirio“ futbolininkus.

Vienintelį rungtynių įvartį įpusėjant antrajam kėliniui po kampinio mušė Filipas Dangubičius.

Pernai Kauno rajono „Hegelmann“ atstvovavęs ir rezultatyvumu tik Mathiasui Oyewusi nusileidęs kroatas pasižymėjo pirmą kartą šį sezoną.

„Džiugo“ puolimas strigo viso mačo metu ir aktyvesnis pasidarė tik tuomet, kai 86-ą min. raudoną kortelę po VAR peržiūros gavo Oyinlola Kayode.

Pirmąjį smūgį į vartų plotą „Džiugas“ atliko tik 90-ą min., per pridėtą laiką galva kamuolį į vartus pabandė nukreipti ir gynėjas Miroslavas Puškarovas, tačiau galiausiai Lipskio komanda buvo priversta kapituliuoti.

„Kauno Žalgirio“ gretose paskutinėms minutėms į aikštę leistas 18-metis Nidas Vosylius turėjo kelias geras progas pelnyti debiutinį įvartį A lygoje, tačiau jo kauniečių jaunuoliui dar teks palaukti.

Telšiškiams tai buvo pirmasis pralaimėjimas namuose šį sezoną.

Po pergalės ketvirtoje vietoje esantys Nerijaus Mačiulio auklėtiniai prie trečioje pozicijoje esančio „Džiugo“ priartėjo per 2 taškus.