Padėtas taškas: alytiškius nupūtęs „Žalgiris“ – 11-ą kartą A lygos čempionas

Vilniaus „Žalgiris“ facebook nuotr.

Triuškinamą pergalę pasiekęs Vilniaus „Žalgiris“ po metų pertraukos susigrąžino „TOPsport A lygos“ čempionų titulą.

33-iojo turo rungtynėse vilniečiai išvykoje 5:0 susitvarkė su Alytaus „Dainava“ bei artimiausiems varžovams Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkams tapo nepavejami. Abiem ekipoms sezone likus sužaisti po keturis mačus žalgiriečiai turi 13 taškų persvarą.

Sekmadienio rungtynėse svečiai pirmąjį įvartį pelnė sužaidus 22 minutes, kuomet po Liviu Antalio perdavimo pasižymėjo Paulius Golubickas. Prabėgus 7 minutėms jau pats Antalis realizavo Giedriaus Matulevičiaus uždirbtą 11 metrų baudinį.

Po ilgosios pertraukos žalgiriečiai pridėjo dar tris įvarčius. Iš pradžių 53-ią minutę pasižymėjo Giedrius Matulevičius, dar labiau priartinęs „Žalgirį“ prie titulo, vėliau sekė Nemanja Mihajlovičiaus tikslus smūgis, o galiausiai tašką mače padėjo Antalis. Rumunui – tai 18-asis įvartis šiame sezone, jis išlieka rezultatyviausiu futbolininku visoje lygoje.

Praėjusį sezoną A lygoje pirmą kartą klubo istorijoje triumfavo „Panevėžys“.