Paaiškėjo visi olimpinės atrankos turnyrų pusfinalių dalyviai

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Domantas Sabonis (LTU Basketball nuotr.)

Liepos 2 dieną 24 komandos pradėjo kovas keturiuose olimpinės atrankos turnyruose. Pasibaigus grupių etapo varžyboms paaiškėjo visų turnyrų pusfinalių dalyviai.

Turnyre Puerto Rike Lietuvos krepšininkai iškovojo abi pergales ir pusfinalyje stos į kovą su Italijos ekipa. Pastarąją įveikusi Puerto Riko komanda susikaus su Meksikos rinktine. Savo pasirodymą baigė abu mačus pralaimėjusios Dramblio Kaulo Kranto ir Bahreino komandos.

Atrankos turnyre Graikijoje tik šeimininkai šventė abi pergales. Tai lėmė, kad pusfinalyje išvysime Giannio Antetokounmpo ir Luka Dončičiaus akistatą, kuomet susikaus Graikijos ir Slovėnijos komandos.

Kitame pusfinalyje susitiks Kroatijos ir Dominikos Respublikos ekipos. Iš kovos dėl olimpinės svajonės pasitraukė Naujosios Zelandijos ir Egipto rinktinės.

Turnyre Latvijoje visos komandos iškovojo po pergalę ir patyrė po vieną nesėkmę. Įmestų ir praleistų taškų santykis lėmė, kad pusfinaliuose susikaus Brazilijos ir Filipinų bei Latvijos ir Kamerūno krepšininkai. Turnyras baigėsi Sakartvelo ir Juodkalnijos komandoms.

Ispanijoje vykstančiose atrankos varžybose po dvi pergales iškovojo šeimininkų bei Bahamų komandos. Ispanai pusfinalyje stos į kovą su suomiais, o NBA žaidėjų vedami Bahamų krepšininkai susitiks su Suomijos rinktine. Iš tolimesnės kovos pasitraukė Angolos ir Lenkijos ekipos.

Visos atrankos turnyrų pusfinalių poros:

Turnyras Ispanijoje:

07.06 18:30 Bahamai – Libanas

07.06 21:30 Suomija – Ispanija

Turnyras Latvijoje:

07.06 15:30 Brazilija – Filipinai

07.06 19:00 Kamerūnas – Latvija

Turnyras Graikijoje:

07.06 17:30 Graikija – Slovėnija

07.06 21:30 Kroatija– Dominikos Respublika

Turnyras Puerto Rike

07.06 23:00 Italija – Lietuva

07.07 02:00 Puerto Rikas – Meksika

Pasidalinti