„Olympiakos“ ekipą į nokdauną rungtynių pradžioje pasiuntę „Real“ grįžo į pergalių kelią Eurolygoje

Real Madrid Basket X nuotr.

Madrido „Real“ pirmoje rungtynių pusėje susikrovė 22 taškų pranašumą, o rungtynių gale atlaikė Pirėjo „Olympiakos“ šturmą ir iškovojo pergalę rezultatu 90:85.

Ignas Brazdeikis rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau ryškesnio pasirodymo pademonstruoti nesugebėjo. Iggy žaidė kiek daugiau nei 10 minučių ir pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.).

Įspūdingai rungtynes pradėję Eurolygos čempionai nuo pirmų minučių pradėjo triuškinti varžovus ir pirmą kėlinuką laimėjo net 30:13. Antrajame ketvirtyje žaidimas apsilygino, tačiau „Real“ dar padidino skirtumą ir į pertrauką išėjo pirmaudami 52:30.

Įpusėjus trečiam kėlinukui Madrido komandos pranašumas dar siekė 21 tašką, tačiau tada išaušo Kosto Papanikolaou valanda. Iki tol 2 taškus surinkęs graikas smeigė tritaškį ir užkūrė savo komandą lemiamam šturmui.

Nazas Mitrou-Longas baudos metimais paskutinio ketvirčio pradžioje sumažino atsilikimą iki vienženklio, o po penkto taiklaus Papanikolaou tritaškio skirtumas tarp komandų ištirpo iki 6 taškų likus žaisti 3 minutes. Karjeros rungtynes žaidęs Papanikolaou pataikė dar vieną tolimą metimą likus žaisti nepilną minutę, kuris priartino graikus iki 3 taškų.

Vis tik graikams pritrūko laiko ir pergalę išsaugojo „Real“. Jų gretose rezultatyviausiai žaidė Dzananas Musa, pelnęs 20 taškų. Rezultatyviausias rungtynėse buvo Papanikolaou, trimis taškais pagerinęs savo karjeros rezultatyvumo rekordą ir pelnęs 25 taškus.

Madrido ekipa pasiekė jau 20 pergalę Eurolygoje iš 23 galimų ir užtikrintai pirmauja turnyre. Bartzoko auklėtiniai lieka su 12 pergalių ir kol kas yra įsitvirtinę įkrintamųjų zonoje.

„Real“: Musa 20 (4/7 dvit., 4/7 trit., 5 atk. kam.), Mario Hezonja 16 (5 atk. kam.), Gabrielis Deckas 12, Facundo Campazzo 12 (0/4 trit., 6 atk. kam., 9 rez. perd., 5 kl.), Alberto Abalde 8.

„Olympiakos“: Papanikolaou 25 (2/4 dvit., 6/8 trit., 4 atk. kam., 26 naud.), Alecas Petersas 12 (5 atk. kam.), Luke’as Sikma 10 (10 atk kam., 3 rez. perd.), Shaquielle McKissicas 9, Thomasas Walkupas 7 (1/6 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Mitrou-Longas 6 (0/3 trit., 7 rez. perd.).