„Olympiacos“ pergalei prieš italus neprireikė nei Brazdeikio, nei Mitrou-Longo

Alecas Petersas (Scanpix nuotr.)

Antrąjį Eurolygos ratą Pirėjo „Olympiacos“ komanda atidarė iškovodama trečią pergalę iš eilės.

Georgioso Bartzoko auklėtiniai antradienį 18-ajame ture namuose 79:74 parklupdė Milano „Emporio Armani“ krepšininkus.

Prieš mačą Graikijos žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, jog Bartzokas Igno Brazdeikio vietą šiai dvikovai atiduos lapkritį „Žalgirį“ palikusiam Nazui Mitrou-Longui.

Nors šis buvo registruotas mačui, į aikštelę taip ir neišbėgo.

Pačioje trečio kėlinio pabaigoje „Olympiacos“ pranašumas buvo pasiekęs rekordinius 15 taškų, tačiau likus pustrečios minutės iki rungtynių pabaigos Ettore Messina komanda sugebėjo išlyginti rezultatą – 74:74.

Visgi daugiau taškų per likusį laiką italai pelnyti nesugebėjo ir pergalę šventė graikai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Alecas Petersas, surinkęs 16 taškų, 6 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 23 naudingumo balus.

„Emporio Armani“ gretose rezultatyviausiai žaidė iš Belgrado „Crvena Zvezda“ į madų sostinę grįžęs Shabazzas Napieras (5 rez. perd., 3 atk. kam., 19 naud.) bei Diego Flaccadori, pelnę po 14 taškų.

Šią savaitę „Olympiacos“ dar susitiks su „Monaco“ krepšininkais, „Emporio Armani“ – su Miuncheno „Bayern“.