„Olympiacos“ didvyris pasiuntė žinią „Barcai“: „Traukitės mums iš kelio“

Isaiah Canaanas (Scanpix nuotr.)

Įspūdingą šou pratęsime prieš Stambulo „Fenerbahče“ surengęs Isaiah Canaanas pasiuntė žinią būsimiems Eurolygos atkrintamųjų varžovams.

Penktadienį paskutinėse Eurolygos reguliariojo turo rungtynėse Canaano vedama Pirėjo „Olympiacos“ ekipa po pratęsimo 84:81 įveikė Šarūno Jasikevičiaus „Fenerbahče“ krepšininkus.

Pats Canaanas per dvi pratęsimo minutes suvertė 9 taškus ir tapo lemiamu pergalės faktoriumi. Jo pastangos lėmė, kad Georgioso Bartzoko auklėtiniai neužleido penktosios pozicijos ir Eurolygos atkrintamosiose susitiks su „Barcelona“ krepšininkais.

Iš viso Canaanas rungtynėse suvertė 27 taškus „iš žaidimo“ pataikydamas 8 iš 10 metimų.

„Svarbiausia yra įgauti formą sezono pabaigoje. Reikės kiekvieno žaidėjo indėlio, kad pasiektume savo tikslą.

Sezono eigoje turėjome daug pakilimų ir nuosmūkių, daug traumų. Kone pirmą kartą visi žaidėjai yra sveiki. Norėjome sezoną užbaigti gera nata ir į atkrintamąsias žengti pergalingai“, – teigė OLY lyderis.

Prieš „Barcelona“ krepšininkus Bartzoko komanda reguliariajame sezone pralaimėjo abu kartus, tačiau Canaanas į atkrintamąsia žengia daugiau nei užtikrintai.

„Kas yra su mumis – sekitės saugos diržus. Kas ne su mumis – traukitės mums iš kelio. Atkrintamosiose atiduosime viską, ką galime“, – pabrėžė Canaanas.