„Oly“ ir PAO trejetas padėjo graikams palaužti Čekijos rinktinę 

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Thomasas Walkupas (Hellenic BF X nuotr.)

Konstantinos Mitoglou, Kostas Papanikolaou ir Thomasas Walkupas surinko liūto dalį komandos taškų ir padėjo Graikijos rinktinei 72:64 įveikti Čekijos komandą.

Netaikliais tritaškiais pažymėtose rungtynėse vyko atkakli kova ir tik paskutiniame kėlinuke graikams pavyko įtvirtinti savo pranašumą. Laimėti rungtynių nesutrukdė tik 4 taiklūs tolimi metimai iš 25 (16 proc.). Čekai pasižymėjo ne ką geresniu taiklumu – 6 taiklūs tritaškiai iš 26 (23 proc.),

Šeimininkai iš baudos aikštelės suvertė net 44 taškus, o greitajame puolime jų surinko 21.

Mitoglou įmetė 22 taškus ir pridėjo 7 atkovotus kamuolius. Papanikolaou sąskaitoje – 16 taškų ir 8 sugriebti kamuoliai, o naudingiausias rungtynių žaidėjas Walkupas įmetė 16 taškų, atkovojo 8 kamuolius, išdalino 8 rezultatyvius perdavimus, 5 kamuolius perėmė ir surinko 27 naudingumo balus. Daugiau nei vienas Graikijos krepšininkas nepelnė daugiau nei 5 taškų.

Tai buvo debiutinės Vassilio Spanoulio rungtynės, vyr. trenerio poste Graikijos rinktinėje.

Čekams Ondrejus Balvinas pelnė 13 taškų ir surinko 10 atkovotų kamuolių. Martinas Peterka pridėjo 12, Tomas Kyzlinkas – 10, o Tomašas Satoransky įmetė 9 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Kitose F grupės rungtynėse Didžiosios Britanijos krepšininkai 98:94 nugalėjo Nyderlandų rinktinę.

Pasidalinti