Olimpinėje atrankoje – Latvijos ir Bahamų rinktinių pergalės

Basketbols Facebook nuotr.

Prasidėjo kovos olimpinės krepšinio atrankos turnyruose. Keturiose valstybėse komandos varžosi dėl olimpinio bilieto į Paryžių.

Namuose atrankos turnyrą organizuojanti Latvijos komanda pasiekė įtikinamą pergalę. Luca Banchi auklėtiniai net 83:55 sutriuškino Sakarvelo rinktinę.

Nuo pirmų minučių į priekį išsiveržę turnyro šeimininkai jau iki didžiosios pertraukos susikrovė 21 taško persvarą.

Į pergalę nugalėtojus vedė Arturas Strautinis – 18 taškų. Marekas Majeris pridėjo 11, Rolandas Šmitas – 10 (7 atk. kam), Davis Bertanis – 9, Arturas Žagaras – 8 taškus ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Sakartvelo komandai šiose rungtynėse nepadėjo Tornike Shengelia. Aleksandaras Mamukelashvilis surinko 14 taškų.

Kitose rungtynėse Rygoje šiandien Brazilijos komanda 81:72 palaužė Juodkalnijos krepšininkus.

Ispanijoje vykstančiame kitame olimpinės atrankos turnyre pergalę iškovojo NBA žvaigždžių vedama Bahamų komanda. Jie 96:85 įveikė Suomijos krepšininkus.

Be Lauri Markkaneno rungtyniaujanti Suomijos komanda po pirmos rungtynių pusės pirmavo 7 taškais, tačiau po pertraukos solidžiau atrodę Bahamų krepšininkai pasiekė pergalę.

Nugalėtojams Buddy Hieldas pelnė 24, Valdezas Edgecombe’as – 20, Deandre Aytonas – 19 (9 atk. kam.), Ericas Gordonas – 16 taškų.

Suomių neišgelbėjo Mikealis Jantunenas ir Edonas Maxhuni, surinkę po 20 taškų. Elias Valtonenas pridėjo 13, Olivier Nkamhoua – 11 taškų.

Atrankos turnyre Valensijoje dar varžosi Ispanijos, Libano, Lenkijos ir Angolos komandos.