Olimpiadoje Prancūzijos rinktinė versis be traumą patyrusio Poirier

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Vincentas Poirier. FIBA nuotr.

Prancūzijos krepšinio rinktinei olimpinėse žaidynėse padėti negalės Vincentas Poirier. Patyręs vidurio puolėjas patyrė čiurnos traumą. Koją krepšininkas susižeidė treniruotės metu.

Praėjusiame sezone Poirier žaidė Madrido „Real“ ekipoje. Prancūzas vidutiniškai žaidė po 18 minučių, rinko po 9 taškus, 5,3 atkovoto kamuolio, 1,5 blokuoto metimo vidurkius ir 13,4 naudingumo balo.

„Penktadienį treniruotės metu čiurnos traumą patyrė Poirier. Po tyrimų daktarai pranešė, kad jo čiurna turi sugyti pilnai iki olimpiados. Linkime Vincentui kuo greičiau pasveikti, mums jo labai trūks“, – pranešė Prancūzijos krepšinio federacija.

Federacija taip pat užsiminė, kad rinktinės vyr. treneris Vincentas Colletas kol kas neplanuoja ieškoti pamainos centrui.

Poirier su „Real“ komanda, praėjusiame sezone pateko į Eurolygos finalinį ketvertą ir laimėjo Ispanijos lygos (ACB) čempionų titulą. 2022/2023 m. sezone su Madrido ekipa tapo Eurolygos čempionais.

Su Prancūzijos rinktine centras yra laimėjęs 2019 m. Kinijoje vykusiame Pasaulio čempionate bronzos medalį ir du sidabro medalius 2020 m. Tokijo olimpinėse žaidynėse ir 2022 m. Europos čempionate.

Kitame sezone Poirier gins „Anadolu Efes“ komandos garbę. Su Turkijos klubu prancūzas šią vasarą sudarė trejų metų sutartį.

Pasidalinti