Oficialu: Maldūnas lieka Panevėžyje

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Gabrielius Maldūnas (LKL nuotr.)

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ klubas tęsia komplektaciją artėjančiam sezonui – pagal formulę 1+1 sudaryta sutartis su Gabrieliumi Maldūnu. Panevėžietis savo gimtojo miesto klube pradės jau šeštąjį į sezoną.

Praėjusiame Betsafe-LKL sezone 31-erių puolėjas per vidutiniškai beveik 20 minučių fiksavo 6,6 taško, 4,3 atkovoto kamuolio ir 8 naudingumo balo vidurkius.

Europos taurėje Maldūnas, per beveik 21 minutę rinkdamas po 7,6 taško, 4,9 atkovoto kamuolio ir 10,3 naudingumo balo, sužaidė geriausią karjeros sezoną šiame turnyre.

(Nuotr. LKL)

Prie Aukštaitijos klubo Gabas prisijungė 2019 m. ir per penkerius metus prisidėjo prie daugybės klubo laimėjimų: kartą iškovotas Betsafe-LKL sidabras, keturis kartus čempionato bronzos medaliai, triskart Citadele-KMT turnyre užimta antroji vieta, o dar du kartus pasidabinta taurės bronza.

Maldūnas per savo profesionalią karjerą dar nėra praleidęs nė vienerių rungtynių. Rungtyniaujant su Panevėžio komandos apranga aukštaūgis praėjusio sezono pabaigoje peržengė trijų šimtų ribą ir yra daugiausiai rungtynių (302) klubo istorijoje sužaidęs krepšininkas.

Praėjusiame sezone Maldūnas sukūrė ir vieną svarbiausių momentų – tikslus kamuolio pamušimas į krepšį trečiosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse su Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ leido panevėžiečiams patekti į pusfinalį.

Praėjusią vasarą panevėžietis debiutavo pagrindinėje Lietuvos vyrų krepšinio rinktinėje, su kurios apranga Pasaulio čempionate Filipinuose sužaidė septynerias rungtynes.

Pasidalinti