Obradovičius: „Eurolygai reikia „Partizan“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė

Nepaisant iššvaistyto dviejų pergalių pranašumo Eurolygos ketvirtfinalio serijoje, Belgrado „Partizan“ strategas Željko Obradovičius didžiavosi savo komanda.

Trečiadienio vakarą „Partizan“ lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse Ispanijoje 94:98 nusileido Madrido „Real“ krepšininkams ir užbaigė savo sezoną Eurolygoje.

„Real“ tapo pirma komanda istorijoje, kuri ketvirtfinalyje atsilikinėdama 0-2 vis tiek iškopė į Eurolygos finalo ketvertą.

Pergales skinti ispanai pradėjo po to, kai antrųjų rungtynių pabaigoje sukėlė masines muštynes, po kurių diskvalifikacijų sulaukė ir serbų žaidėjai Kevinas Punteris bei Mathiasas Lessort’as.

„Nepasinaudojome progomis uždaryti rungtynes. Galiu tik pasididžiuoti savo komanda. Mums nepavyko laimėti, tačiau nenoriu kalbėti apie dalykus, kurie įvyko. Noriu padėkoti „Partizan“ fanams už palaikymą viso sezono metu“, – teigė Obradovičius.

„Madridas yra puiki komanda, tačiau trečiose rungtynėse iš eilės viską nulėmė vienas metimas. Kevinas Punteris, sužaidęs puikias rungtynes, šįkart to metimo nepataikė“, – pridėjo strategas.

Pralaimėjimą „Partizan“ patyrė nepaisant turėtos 18 taškų persvaros.

„Niekada nelaikau rungtynių laimėtomis iki finalinio švilpuko. Tą patį kiekvienos pertraukėlės metu kartojau ir komandai. Turėjome žaisti iki pabaigos. Antroje dalyje pradėjome prastai gintis ir dėl to patyrėme labai skaudų pralaimėjimą. Komanda persirengimo kambaryje buvo labai nusivylusi“, – kalbėjo Obradovičius.

Šį sezoną „Partizan“ Eurolygoje žaidė vardinio kvietimo teisėmis po to, kai iš jos dėl karo Ukrainoje buvo pašalinti Rusijos klubai. Visgi Obradovičius tiki, kad Belgrado klubas privalo būti Eurolygoje.

„Šiam turnyrui, šiai Eurolygai reikia „Partizan“, – kalbėjo Obradovičius.

Pasidalinti