Obradovičius baiminasi „Real“ sutikimo Belgrade: „Pasistengsiu visus nuraminti“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Željko Obradovičius. Stop kadras.

Belgrado „Partizan“ komandos vyriausiasis treneris Željko Obradovičius apgailestavo, kad Eurolygos ketvirtfinalio rungtynės su Madrido „Real“ baigėsi anksčiau laiko dėl sukeltų masinių muštynių.

Eurolygos legenda puikiai supranta, kad emocijos gali persikelti ir į Belgradą, todėl labiausiai nori visus nuraminti, teigdamas, kad tai kas nutiko nėra gerai krepšiniui ir daugiau negali pasikartoti.

„Nežinau, ką galiu pasakyti. Tai teisėjų ir Eurolygos rankose. Manau, kad tai, kas įvyko, nėra gerai nei krepšiniui, nei Madrido „Real“ ar „Partizan“ įvaizdžiui. Tai daugiau negali pasikartoti, – sakė treneris. – Stengsiuosi nuraminti visus žmones Belgrade. Noriu, kad visi kalbėtų apie krepšinį, nenoriu, kad žmonės kalbėtų apie kas nutiko. Turiu čia draugų ir visus labai gerbiu. Kai atvyksime į Belgradą, stengsiuosi nuraminti visus žmones. Turime kalbėti apie krepšinį.”

Eurolyga sankcijas greičiausiai paruoš beveik visiems jose dalyvavusiems žaidėjams, tačiau „Real“ žaidėjo Yabuseles suspendavimas yra beveik garantuotas po to, kai jis grubiu veiksmu sviedė Dante Exumą ant žemės. „Partizan“ žaidėjas areną paliko tik ramentų pagalba.

Rungtynės buvo nutrauktos likus žaisti 1:40 ir „Partizan“ pirmaujant 95:80.

Obradovičius tikisi, kad visas konfliktas bus nuodugniai ištirtas ir tik tada įvertintas.

„Reikia žiūrėti, kas pradėjo ir kodėl pradėjo. Turime kontroliuoti savo emocijas. O kai reaguoji, tada atsitinka tai, kas atsitiko. Jau kalbėjau su žaidėjais rūbinėje. Reikia kontroliuoti emocijas, nes kas kontroliuoja emocijas, tas turi daugiau galimybių ką nors nuveikti sporte“, – tęsė legendinis Serbijos krepšinio treneris.

Iš viso rungtynėse buvo diskvalifikuoti 21 žaidėjas. Tačiau daugelis jų buvo diskvalifikuoti, nes paliko atsarginių suolą ir sušoko aiškintis santykių bei raminti aistrų į aikštelę.  

Po nutrauktų rungtynių „Partizan“ prieš Madrido klubą serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0, be to, trečias ir, jeigu prireiks, ketvirtas mačas bus žaidžiami Belgrade.

Pasidalinti