Obradovičiaus užuomina apie kontraktą užkūrė „Partizan“ areną

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Željko Obradovičius (Scanpix nuotr.)

Prieš antradienio mačą namuose su Vitorijos „Baskonia“ Belgrado „Partizan“ treneris Željko Obradovičius pasidalijo užuomina apie potencialų kontrakto pratęsimą.

Kol kas oficialių žinių, kas laukia „Partizan“ ir Obradovičiaus po sezono pabaigos, nėra, tačiau 64-erių specialistas antradienį pasiuntė mįslingą žinutę.

Prieš pat mačo pradžią arenai sveikinant strategą, šis pagriebė braižymo lentą ir demonstratyviai virš jos ranka imitavo parašo raizgymą.

Po tokio Eurolygos legendos gesto „Mozzart Bet“ arena dar labiau paskendo ovacijose, o pats treneris šypsodamasis prisėdo ant suolo.

„Kai fanai pradėjo sakyti, kad nori naujo kontrakto, paėmiau lentą ir pasirašiau. Ar reikia dar kažką paaiškinti?

Dirbau su daug didelių klubų, tačiau tokia ištikimybė yra neįtikėtina. Noriu padėkoti fanams iš visos širdies. Jie yra absoliutūs čempionai. Kas liečia mane, padarysiu viską, kad likčiau šiame klube. Ne viskas yra idealu, tačiau El Dorado neegzistuoja. Viliuosi, kad kartu rasime išeitį“, – po mačo kalbėjo Obradovičius.

Antradienį Željko vadovaujama komanda namuose 87:83 įveikė Vitorijos „Baskonia“ ir išlaikė minimalią persvarą prieš kitas į įkrintamąsias pretenduojančias komandas.

Standings provided by Sofascore
Pasidalinti