Nyderlandų atstovai prieš aštuntfinalį: „Turėjome vidinių problemų, bet dabar esame pasiruošę“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Tijjani Reijnders(ANP via Getty Images)

Nyderlandų rinktinės pasirodymas UEFA Europos čempionato grupių etape buvo nuviliantis. Nors ir pavyko prasibrauti į Top16 etapą, dabar laukia „gyvenk arba mirk“ akistata su Rumunijos futbolo rinktine.

Komandos pasirodymu nebuvo patenkintas ir Nyderlandų rinktinės saugas Tijjani Reijndersas, kuris interviu metu teigė, kad komanda rūbinėje po pralaimėjimo Austrijai 3:2, apturėjo ilgą ir ne patį maloniausią pokalbį.

„Buvo ilgas pokalbis, turėjome komandoje kilusių vidinių problemų, bet dabar esame pasiruošę. Visi suprantame, kad viską lems vienerios rungtynės. Arba laimi ir keliauji toliau, arba pralaimi ir keliauji namo.

Peržiūrėjome iš naujo rungtynes prieš Austriją ir pamatėme, kur darėme didžiausias klaidas. Negalima jų kartoti rungtynėse prieš Rumunijos rinktinę, nes jie gali labai lengvai tomis klaidomis pasinaudoti.

Jie žaidžia labai dideliu intensyvumu, puikiai dalinasi kamuoliu. Mes privalome atsakyti tuo pačiu ir sužaisti dvigubai geriau negu prieš Austriją“, – apie komandos žaidimą kalbėjo Reijndersas.

Nyderlandai D grupėje užėmė trečiąją vietą, iškovoję vieną pergalę per trejas rungtynes. Po atkaklios kovos nugalėta Lenkijos rinktinė (2:1), sužaistos lygiosios su Prancūzija (0:0) ir patirtas pralaimėjimas prieš grupės lyderę Austriją (3:2).

Top16 etapo rungtynes Nyderlandai žais antradienį prieš Rumunijos komandą. Rungtynių pradžia 19:00.

Pasidalinti