Nusileido NBA atkrintamųjų uždanga: „Cavaliers“ namuose susitvarkė su „Magic“

Donovanas Mitchellas (Cavs X nuotr.)

Pirmosios NBA atkrintamųjų rungtynės įvyko Klivlende, kur susikovė ketvirtą vietą Rytų konferencijoje užėmusi vietos „Cavaliers“ ir penktoje vietoje likę Orlando „Magic“.

Po krepšiais dominavę „Cavaliers“ užtikrinai susitvarkė su Orlando ekipa – 97:83 ir serijoje iki 4 pergalių išsiveržė į priekį – 1:0.

Nuo pirmų minučių aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį ir su kiekvienu kėlinuku vis didino savo pranašumą. Trečio kėlinuko pirmoje pusėje Orlando ekipos žaidėjai buvo sumažinę atsilikimą iki 4 taškų, tačiau „Cavaliers“ netruko grąžinti dviženklį pranašumą.

Intrigos į rungtynes „Magic“ žaidėjai grąžinti nebesugebėjo.

Nugalėtojus į pergalę vedė Donovanas Mitchellas, surinkęs 30 taškų. Komandos aukštaūgiai Evanas Mobley ir Jarrettas Allenas pelnė po 16 taškų ir abu surinko dvigubus dublius. Mobley sugriebė 11 kamuolių, o Allenas – net 18.

„Magic“ komandai Paolo Banchero įmetė 24, Franzas Wagneris – 18, Jalenas Suggsas – 13, o Moritzas Wagneris ir Jonathanas Isaacas – po 10 taškų.

Šeimininkai kovą dėl kamuolių laimėjo 54:40. Abi komandos nesėkmingai atakavo iš toli. „Magic“ žaidėjai pataikė 8 tritaškius iš 37 (21,6 proc.), „Cavaliers“ – irgi 8 iš 30 (26,7 proc.)

Reguliariajame sezone komandos buvo susitikusios 4 kartus ir pasidalino po dvi pergales. Antrosios rungtynės vėl Klivlende bus žaidžiamos balandžio 23 dieną.